romek
piątek, 4 kwietnia 2014, 15:58

Z podwórka na stadion o puchar TYMBARKU / Sukces dziewcząt z Kaczórek

3 kwietnia 2014 r. odbył się na boiskach zamojskiego OSiR-u wojewódzki finał turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku U-12.

W kategorii dziewcząt wygrała drużyna z Kaczórek – powiat zamojski ziemski, wśród chłopców najlepsza okazała się ekipa z Lublina.

Utytułowane zawodniczki z SP Kaczórki zmagały się w grupie eliminacyjnej z Lublinem powiat grodzki wynik 11:0, Łukowem 12:0 i Rykami 6:1. W ćwierćfinale z Białą Podlaską powiat ziemski 5:3, w półfinale ze Świdnikiem 4:1 i w meczu o pierwsze miejsce 1:0 z Opolem Lubelskim.

Królową strzelców została Klaudia Sak, najlepszą zawodniczką turnieju Julia Litwińczuk, a Martyna Przytuła odebrała statuetkę wyróżniającej zawodniczki zespołu. Skład drużyny: kapitan Klaudia Sak, bramkarka Gabriela Dobek, Martyna Przytuła, Sandra Złotorzyńska, Aleksandra Barańska, Aleksandra Roczkowska, Oliwia Gałan, Anna Jachymek, Kinga Buczak (ZSP Krasnobród), Daria Kliszcz i Julia Litwińczuk (SP Kotlice), trener Anna Szkałuba.

Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców w obu kategoriach będą reprezentować województwo w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 2 maja 2014 r. na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie. Po niedawnej wizycie w Policach na finale krajowym Turnieju Marka Wielgusa i wycieczce do Gdańska na mecz Polska Dania na PGE Arena dziewczynki zobaczą miejsce finałów EURO 2012.

Życzymy powodzenia!!!

Wkrótce wyniki innych kategorii…

zozpn.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.