romek
czwartek, 3 kwietnia 2014, 07:14

TOP 10 OPEN / IV liga lubelska… * Giza zrównał sie z Myśliwieckim

Na stronie powislak-konskowola.pl znaleźlismy kompletną i aktualną tabelę strzelców IV ligi. Okazuje sie, że obecnie – po 16 kolejce prowadzi duet Łukasz Giza (foto) – Paweł Myśliwiecki – po 19 goli…

19 bramek
Giza Łukasz (Powiślak Końskowola)
Myśliwiecki Paweł (Hetman Żółkiewka)

14 bramek
Kępka Wojciech (Ruch Ryki)
Mroczek Krystian (Victoria Żmudź)

12 bramek
Ziarkowski Jacek (Sparta Rejowiec Fabryczny)

11 bramek
Botwina Michał (Orlęta Łuków)
Gransztof Krzysztof (Ruch Ryki)
Koprucha Damian (Hetman Żółkiewka)
Wagner Robert (Victoria Żmudź)

9 bramek
Kamola Mateusz (Ruch Ryki)
Oziemczuk Kamil (Górnik II Łęczna)
Szpak Damian (Górnik II Łęczna)

7 bramek
Bielak Paweł (Orion Niedrzwica Duża)
Bodys Bartosz (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Dziewulski Dariusz (Orlęta Łuków)
Gaj Artur (Orlęta Łuków)
Sadowski Artur (Lewart Lubartów)

6 bramek
Albingier Tomasz (Roztocze Szczebrzeszyn)
Kompanicki Mateusz (Lewart Lubartów)
Wróbel Arkadiusz (Unia Krzywda)

5 bramek
Artymiuk Damian (Lutnia Piszczac)
Bielec Damian (Roztocze Szczebrzeszyn)
Paluch Michał (Górnik II Łęczna)
Piecyk Łukasz (Janowianka Janów Lubelski)
Radzikowski Sławomir (Powiślak Końskowola)
Sawicki Wojciech (Opolanin Opole Lubelskie)
Skrzypek Sebastian (Łada 1945 Biłgoraj)
Wołoszyn Szymon (Łada 1945 Biłgoraj)

4 bramki
Brytan Sebastian (Janowianka Janów Lubelski)
Głowacki Andrzej (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Kaproń Łukasz (Janowianka Janów Lubelski)
Kopeć Kamil (Powiślak Końskowola)

Sikora Tomasz (Opolanin Opole Lubelskie)
Walaszek Michał (Górnik II Łęczna)

3 bramki
Bujak Karol (Górnik II Łęczna)
Drzewicki Łukasz (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Górski Cristian (Opolanin Opole Lubelskie)
Hajduk Bartłomiej (Łada 1945 Biłgoraj)
Koma Karol (Stal Poniatowa)
Kosmala Przemysław (Lewart Lubartów)
Lipiec Piotr (Roztocze Szczebrzeszyn)
Marciniak Kamil (Orlęta Łuków)
Niewęgłowski Dawid (Lewart Lubartów)
Nogal Erwin (Lewart Lubartów)
Pogorzelec Tomasz (Victoria Żmudź)
Sak Marcin (Opolanin Opole Lubelskie)
Sobiech Łukasz (Stal Poniatowa)
Szymuś Kamil (Orion Niedrzwica Duża)
Wałachowski Piotr (Orlęta Łuków)
Watrak Marcin (Łada 1945 Biłgoraj)
Żarnowski Krzysztof (Orion Niedrzwica Duża)

2 bramki
Banachiewicz Karol (Hetman Żółkiewka)
Bąk Patryk (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Białach Arkadiusz (Unia Krzywda)
Białek Wojciech (Orion Niedrzwica Duża)
Bijan Wojciech (Lewart Lubartów)
Brodalski Mateusz (Roztocze Szczebrzeszyn)
Fliszkiewicz Andrzej (Opolanin Opole Lubelskie)
Gawroński Michał (Łada 1945 Biłgoraj)
Gołociński Mariusz (Orion Niedrzwica Duża)
Gutek Andrzej (Orion Niedrzwica Duża)
Jakiemczuk Paweł (Janowianka Janów Lubelski)
Karpiszuk Michał (Lutnia Piszczac)
Kierych Krzysztof (Orlęta Łuków)
Klajda Sebastian (Victoria Żmudź)
Klimkiewicz Paweł (Górnik II Łęczna)
Korneluk Marcin (Lutnia Piszczac)
Leszczyński Kamil (Powiślak Końskowola)

Marzęta Przemysław (Lewart Lubartów)
Matuszewski Sebastian (Orlęta Łuków)
Michna Dariusz (Lewart Lubartów)
Muda Bartłomiej (Roztocze Szczebrzeszyn)
Nesterowicz Grzegorz (Lutnia Piszczac)
Nogas Bartosz (Hetman Żółkiewka)
Ozygała Przemysław (Orlęta Łuków)
Pikul Dawid (Lewart Lubartów)
Puszka Przemysław (Stal Poniatowa)
Pyda Marek (Łada 1945 Biłgoraj)
Rożek Michał (Opolanin Opole Lubelskie)
Saja Marcin (Opolanin Opole Lubelskie)
Szałachowski Sebastian (Górnik II Łęczna)
Szczecki Michał (Janowianka Janów Lubelski)
Świderski Jakub (Hetman Żółkiewka)
Turski Grzegorz (Opolanin Opole Lubelskie)
Tymosz Paweł (Unia Krzywda)
Tyszczuk Sylwester (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Wiącek Ernest (Lewart Lubartów)
Wojnicki Krystian (Stal Poniatowa)
Ziętek Przemysław (Sparta Rejowiec Fabryczny)

1 bramka
Barabasz Daniel (Victoria Żmudź)
Bąk Mateusz (Opolanin Opole Lubelskie)
Bielak Mirosław (Łada 1945 Biłgoraj)
Bielak Rafał (Hetman Żółkiewka)
Budzyński Mateusz (Górnik II Łęczna)
Chruściński Kamil (Roztocze Szczebrzeszyn)
Cydejko Mateusz (Lutnia Piszczac)
Czebreszuk Mateusz (Lutnia Piszczac)
Dajos Marcin (Opolanin Opole Lubelskie
Dydo Kamil (Orion Niedrzwica Duża)
Dziosa Sebastian (Powiślak Końskowola)
Fidler Łukasz (Roztocze Szczebrzeszyn)
Fiuk Jakub (Opolanin Opole Lubelskie)
Gąbka Piotr (Janowianka Janów Lubelski)
Górniak Konrad (Opolanin Opole Lubelskie)
Grykałowski Jarosław (Ruch Ryki)
Guz Tomasz (Powiślak Końskowola)
Jacyna Dawid (Powiślak Końskowola)
Jaszczyński Łukasz (Lutnia Piszczac)
Jezierski Andrzej (Stal Poniatowa)
Kasperek Marcin (Hetman Żółkiewka)
Kiejda Łukasz (Victoria Żmudź)
Kilijański Paweł (Stal Poniatowa)
Kłoda Szymon (Orlęta Łuków)
Kondratowicz Paweł (Hetman Żółkiewka)
Konopka Dawid (Łada 1945 Biłgoraj)
Kopeć Damian (Powiślak Końskowola)
Korzeniewski Krystian (Lutnia Piszczac)
Kostecki Michał (Victoria Żmudź)
Kotowicz Hubert (Górnik II Łęczna)
Kurowski Piotr (Lutnia Piszczac)
Kwaśniewski Radosław (Unia Krzywda)
Mazur Tomasz (Unia Krzywda)
Mazur Wojciech (Roztocze Szczebrzeszyn)
Mazurczak Michał (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Mielnik Jacek (Lutnia Piszczac)
Mirosław Damian (Hetman Żółkiewka)
Mitura Tomasz (Lewart Lubartów)
Mulawa Grzegorz (Łada 1945 Biłgoraj)
Nowicki Kamil (Victoria Żmudź)
Olęder Kamil (Victoria Żmudź)
Panasiuk Mateusz (Victoria Żmudź)
Pękalski Mateusz (Stal Poniatowa)
Piątkowski Wojciech (Ruch Ryki)
Pokrywka Patryk (Górnik II Łęczna)
Purzycki Michał (Unia Krzywda)
Rak Rafał (Opolanin Opole Lubelskie)
Ręba Karol (Orion Niedrzwica Duża)
Rutkowski Artur (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Rutkowski Kamil (Sparta Rejowiec Fabryczny)
Sadowski Patryk (Janowianka Janów Lubelski)
Skwarek Michał (Unia Krzywda)
Sołowiej Łukasz (Górnik II Łęczna)
Sowa Jacek (Górnik II Łęczna)
Stolarek Michał (Ruch Ryki)
Stopa Patryk (Górnik II Łęczna)
Sułek Artur (Powiślak Końskowola)
Szlaski Paweł (Orlęta Łuków)
Tatara Szymon (Łada 1945 Biłgoraj)
Wojtan Bartosz (Janowianka Janów Lubelski)
Wołoszyn Bartłomiej (Łada 1945 Biłgoraj)
Wysokiński Paweł (Victoria Żmudź)
Zarzycki Mateusz (Łada 1945 Biłgoraj)
Zuber Michał (Górnik II Łęczna)
Zych Karol (Orion Niedrzwica Duża)
Żukowski Mateusz (Górnik II Łęczna)

Bramki samobójcze:
1 – Iatsuk Orest (Sparta Rejowiec Fabryczny), Korneluk Marcin (Lutnia Piszczac), Kurowski Piotr (Lutnia Piszczac), Kwaśniewski Radosław (Unia Krzywda), Leonarcik Kamil (Ruch Ryki), Świech Marcin (Górnik II Łęczna), Ułanowski Maciej (Lutnia Piszczac)


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.