romek
czwartek, 3 kwietnia 2014, 07:03

Dawid BONDYRA (Gryf Gmina Zamość) – Pracę zweryfikuje boisko…

Administrator: – Jak przepracowaliście okres przygotowawczy?

Dawid Bondyra: – Trenowaliśmy bardzo solidnie, dwa, trzy razy w tygodniu i do tego sparing. Myślę, że dobrze przepracowaliśmy ten czas. Mam nadzieję, że efekty zobaczymy już niebawem.

– Od rundy wiosennej w barwach Gryfu zobaczymy Krystiana Łuczkę. Co o nim sądzisz? Jakim jest zawodnikiem?

– Krystian jest obrońcą, który dołączył do nas z Gaudium Zamość. Nasz klub starał się o tego zawodnika już jesienią, niestety nie udało się. Teraz będzie z nami grał i bardzo się z tego powodu cieszymy.

– Co twoim zdaniem udało się poprawić podczas przerwy zimowej a nad czym musicie jeszcze popracować?

– Przede wszystkim musimy popracować nad grą w obronie, gdyż nadal tracimy dużo bramek, głównie po stałych fragmentach gry. Wynika to również z błędów indywidualnych. Ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Udało nam się bo poprawiliśmy zdecydowanie grę w ataku, strzelamy coraz więcej bramek.

– Jesteś młodym zawodnikiem, ale jaki z dotychczas rozegranych spotkań utkwił ci najbardziej w pamięci?

– Ciężko powiedzieć. Może to nie jest jakieś najlepsze wspomnienie, ale mecz z Wisłą Puławy. Niestety przegrany 1:6.W tym spotkaniu doznaliśmy dobrą lekcję futbolu. Wydaje mi się, że był to moment, w którym zobaczyliśmy, że jeszcze sporo pracy przed nami.

– Twój rywal o miejsce w bramce Bartek Kocyło nie będzie mógł grać w rundzie rewanżowej. Jego absencja pozytywnie wpłynie na twoją grę, nabierzesz pewności, czy poczujesz się zbyt pewnie?

– Jest mi bardzo przykro, że Bartek nie będzie mógł grać w lidze. W wyniku tego nie mam poważnego rywala w walce o „numer 1” w bramce. Mimo to będę starał się utrzymywać jak najlepszą formę i dobrą dyspozycje w spotkaniach.

– W sobotę zmierzycie się w pierwszym wiosennym starciu z OSiRem Biłgoraj. Jaki scenariusz przewidujesz?

– Uważam, że nasz zespół stać na odniesienie zwycięstwa w tym spotkaniu. Mecz sam w sobie będzie na pewno zacięty. Wydaje mi się, że zarówno my ja i OSiR zechce jak najlepiej rozpocząć rundę rewanżową. Jednak wszystko zweryfikuje boisko. Liczę na nasze zwycięstwo.

Dzięki, za rozmowę.

gryfgminazamosc.futbolowo.pl

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.