romek
wtorek, 1 kwietnia 2014, 07:41

Sparingowa ciekawostka / 6:6 * Pięć goli Buczyna…

 W  ostatnim przedligowym sparingu  padł niecodzienny. Lider B-klasy zremisował z Rybczewicami 6:6.

Pierwsza połowa należała do  LZS Krężnica Jara – było 5:3. Równie dobrze było zaraz po przerwie – 6:3. Niestety w kolejnych minutach nie lider nie potrafił utrzymać przewagi. Trzy bramki strzelone przez piłkarzy Victorii sprawiły, że mecz skończył się rezultatem 6:6.

Wielki brawa należą się Damianowi Buczyńskiemu (foto), który aż 5 razy trafiał do bramki gospodarzy. Jednego gola, z rzutu karnego, dołożył Robert Prus.

Za dwa tygodnie czątek do zmagań ligowych. Na początek 12 kwietnia (sobota) o 16:30 w Niedrzwicy Kościelnej mecz z KS Uniszowice.

Skład:
Rafał Pietroń – Robert Prus, Sebastian Iwanicki, Radosław Rusinek, Paweł Zdeb – Krzysztof Zagajski, Przemysław Zdeb, Marcin Baryga, Adrian Kubecki – Damian Buczyński, Łukasz Śledzicki

Ponad to grali: Testowany bramkarz – Dariusz Semenowicz, Grzegorz Stępniowski, Artur Ziółek

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.