romek
sobota, 29 marca 2014, 17:17

Wyniki * Górnik Łęczna – Okocimski 2:2, Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg 1:3, Izolator – Chełmianka 0:2, Unia Wilkołaz – Wisła Annopol 0:5, Sparta Rejowiec – Orlęta Łuków 0:1

Udany początek wiosennego marszu po tytuł mistrza okręgówki zaliczyła Wisła Annopol, ale droga do ostatecznego sukcesu jeszcze daleka. Dzisiaj zespół trenowany przez Anatolija Ławryszyna pokazał się z bardzo dobrej strony. W derbach powiatu kraśnickiego wiślacy pewnie pokonali w wyjazdowym meczu Unię Wilkołaz.

 Annopolanie przeważali przez prawie całe spotkanie praktycznie w każdym elemencie gry. Gdyby wykazali się lepszą skutecznością, z kilku dobrych okazji tylko jedną wykorzystał Artur Węska, wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały.

Z bardzo dobrej strony pokazały się między innymi nowe nabytki drużyny. Pavlo Stadnicki na przykład nie tylko pewnie zagrał w defensywie, ale strzelił też ładną bramkę z rzutu wolnego.

Tylko w drugiej połowie annopolanie wysoko prowadząc na chwilę oddali inicjatywę unitom, ale ci nie potrafili wykorzystać rozprzężenia w zespole rywala.

Gospodarze stworzyli sobie co prawda 2-3 dogodne sytuacje do zdobycia bramki, ale albo na ich drodze stawali obrońcy Wisły, albo brakowało im szczęścia. Dzisiaj nie byli w stanie przeciwstawić się dobrze poukładanej drużynie z Annopola.

Unia Wilkołaz – Wisła Annopol 0:5
bramki: Damian Dudek, Mateusz Mazur, Pavlo Stadnicki, Artur Węska, Michał Kotwa

Fotoreportaż z meczu Unia – Wisła można obejrzeć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do informacji.

krasnik24.pl / Paweł Bieleń


Komentarze do 'Wyniki * Górnik Łęczna – Okocimski 2:2, Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg 1:3, Izolator – Chełmianka 0:2, Unia Wilkołaz – Wisła Annopol 0:5, Sparta Rejowiec – Orlęta Łuków 0:1' (4)
 • 775 lat temu Bezpośredni link

  Lider nie może tak gubić punktów. Szwankuje praca z psychologiem. Te cudowne punkty zdobyte tydzień temu „się rozpłynęły”.

 • j5 lat temu Bezpośredni link

  Izolator – Chełmianka – obie bramki Rusiecki!!!!!!!!!!!!

 • .................................5 lat temu Bezpośredni link

  Piaskovia – Tęcza Bełżyce 3:3

 • rws5 lat temu Bezpośredni link

  Viking Leśniczówka – Górnik 1979 Łęczna 3:0

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.