romek
piątek, 28 marca 2014, 17:36

Sparing / Motor Lublin – Hetman Żółkiewka 2:0

W środę na stadionie przy al. Zygmuntowskich rozegrano nieplanowy mecz sparing, w którym lider IV ligi zmierzył się  z Motorem.
 
Lublinianie wystąpili co prawda w mocno eksperymentalnym składzie, jednak na tle wyżej notowanego rywala przyjezdni zaprezentowali się całkiem solidnie, długo odpierając ataki zespołu walczącego o utrzymanie dla Lublina drugiej ligi.
 
Do 85 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero w końcówce gospodarzom udało się dwukrotnie umieścić piłkę w bramce.
 
az
 

Komentarze do 'Sparing / Motor Lublin – Hetman Żółkiewka 2:0' (2)
  • kiepski5 lat temu Bezpośredni link

    Ale dożyłem czasów Hetman Zółkiewka gra sparing z Motorem -kiedyś za czasów zawodniczych trenera Wiatra nie do pomyślenia

  • 285 lat temu Bezpośredni link

    Ja też dożyłem czasów kibice i działecze Startu Krasnystaw podpowiadali tym, z ŻÓŁkiewki jak zrobic drużynę, a dzisiaj??? Krasnystaw powinien zaprosić ŻóŁkiewke do współpracy… Tam drużyna w Krasnymstawie obiekty………… kibic 2014.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.