romek
czwartek, 27 marca 2014, 08:02

A klasa Lublin / Trudna sytuacja w Dysie… * 30 marca sparing z Perłą w Borzechowie…

Już początku lutego piłkarze DKS-u trenują w hali przy szkole podstawowej w Dysie. Niestety z powodu kontuzji, udziału w przygotowaniach nie biorą; podpora drużyny jej kapitan Mariusz Łucka, ofensywny pomocnik Przemysław Wożniak a Marek Wrzyszcz wykonuje tylko lżejsze ćwiczenia i nadal nie jest gotowy do gry. Jeśli dodać do tego, że Piotrek Łopucki jest po naciągnięciu wiązadeł w kolanie, to wyłania się dość nieciekawa perspektywa rundy wiosennej. Ale to nie wszystko, z ekipą nie trenują także; Jakub Kawalec który nosi się z zamiarem odejścia do Widoku Lublin, Wojtek Minda, Łukasz Kisiel i Adrian Kołodziejczyk.

Jesienią byuli to zawodnicy podstawowego składu, co gorsza nawet na jednym treningu nie pojawił się Przemysław Jusiak, który będąc w formie z pewnością mógłby wydatnie pomóc drużynie. Ciągle liczymy na Przemka. Żeby zakończyć temat ubytków kadrowych trzeba dodać, że klub opuścił definitywnie Krzysztof Chilimoniuk, kończąc ponad roczną sagę pt. ”Odchodzę nie odchodzę”, zawodnik przechodzi za miedzę do Mili Turka. Krzyśkowi dziękujemy za wieloletnią  grę w DKS, życzymy powodzenia, radości z gry i życia.

 Właśnie z w/w kłopotów nie został rozegrany sparing z Kadetem Lisów a i następne są pod znakiem zapytania.

   Po stronie zysków kadrowych mamy jak na razie powrót Patryka Momonta, jednak popularny Monti prawie rok nie trenował, a więc nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji no i co oczywiste mnóstwo pracy przed nim. Pomimo, że jest bardzo trudno to nie załamujemy się! W klubie trenuje kilku młodych zawodników, między innymi Piotrek Kamiński i młodziutki Rafał Capała.

Ponadto prowadzimy rozmowy z ewentualnymi kandydatami do gry w DKS-ie i oczywiście zapraszamy chętnych do gry u nas.

dksdys.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.