romek
poniedziałek, 24 marca 2014, 08:49

Umowa o współpracy na linii Górnik Łęczna – Start 1944 Krasnystaw

W piątek KKS Start 1944 Krasnystaw i Górnik Łęczna S.A. zawarły umowę  o współpracy, która w szczególności dotyczy szkolenia dzieci oraz młodzieży, a także rozwoju i edukacji trenerów grup młodzieżowych.

– Dla nas to ogromna szansa na piłkarskie wychowanie młodzieży. Górnik to wiodący klub na Lubelszczyźnie i cieszymy się, że będziemy razem współpracować– powiedział prezes Startu Krasnystaw, Jan Karauda.

– Chcielibyśmy również w ramach współpracy w dogodnym dla obu Klubów terminie rozegrać mecz towarzyski seniorów w Krasnymstawie– dodali przedstawiciele Zarządu Górnika Łęczna, Joanna Matejak i Artur Kapelko.

Krasnostawski Klub Sportowy Start 1944 Krasnystaw w tym roku obchodzić będzie jubileusz 70-lecia. Obecnie drużyna z Krasnegostawu występuje w rozgrywkach chełmskiej klasy okręgowej.

gornik.leczna.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.