romek
niedziela, 23 marca 2014, 07:20

Hity transferowe w ostatnich dniach okienka w Zwierzyńcu!

Sokół Zwierzyniec pozyskał trzech zawodników z IV ligowego Roztocza Szczebrzeszyn. Są to zawodnicy ograni na IV ligowych boiskach, którzy z pewnością będą stanowili o sile zespołu trenera Ernesta Chomicza. Po fiasku rozmów z działaczami Roztocza trzej wychowankowie tego klubu postanowili kontynuowac swoją dalszą karierę w Zwierzyńcu.

Nowymi Zawodnikami „Sokoła” zostali: Damian Bielec (powrot z wypozyczenia), Tomasz Bielec (transfer definitywny) oraz Karol Misiarz (transfer definitywny)

Damian Bielec występował już w zespole trenera Erensta Chomicza w rozgrywkach klasy ”A” gdzie w dużej mierze przyczynił się do awansu tego zespołu do klasy okręgowej. Teraz zdecydował się na powrót po półrocznym wypożyczeniu.

Karol Misiarz po bardzo udanej dla niego rundzie, w której zdobył kilka ważnych bramek i asyst za namową działaczy postanowił na dalsze reprezentowanie „Sokoła” i po półrocznym wypożyczeniu z ASPN-u na transfer definitywny.

Tomasz Bielec występował od kilku sezonów w IV ligowym Roztoczu Szczebrzesyzn gdzie był podporą defensywy i bardzo ważną postacią w zespole. Do „”Sokoła”” przechodzi na mocy transferu definitywnego.

Przypomnijmy, że barwy Sokoła Zwierzyniec reprezentuje jeszcze jeden wychowanek Roztocza Szczebrzeszyn środkowy pomocnik Tomasz Duda również kluczowy zawodnik w układance trenera Ernesta Chomicza.

Czy zatem działacze tego klubu myślą już o przyszłym sezonie i o celach wyższych niż górna połowa tabeli? Z pewnością będziemy świadkami jeszcze nie jednej sportowej niespodzianki tego zespołu już tej wiosny!

sokolzwierzyniec.futbolowo.pl / foto – roztocze.szczenrzeszyn.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.