sobota, 22 marca 2014, 10:10

Po wręcz cudownej końcówce rezerwowych,  podopieczni Jurija Szatałowa wygrali w Nowym Sączu z Sandecją 2:1. W 76 minucie Górnik przegrywał o:1 po golu Adama Mójty z karnego. W 86 minucie wyrównał Arkadiusz Woźniak, który wszedł z ławki rezerwowych, w 90 minucie złotego gola strzelił Nikolajs Kozacuks, który pojawił się na boisku w 86 minucie. Tym samym lider nadal prowadzi…

Sandecja Nowy Sącz – Górnik Łęczna 1:2

Adam Mójta 76 (k) – Arkadiusz Woźniak 88, Nikolajs Kozačuks 90

Sandecja: Marcin Cabaj – Marcin Makuch, Robert Cicman, Mateusz Bartków, Adam Mójta (90 Pablo Gómez) – Maciej Bębenek, Łukasz Grzeszczyk, Matej Náther, Sebastian Szczepański (66 Fabian Fałowski), Adrian Frańczak – Maciej Górski (81 Rudolf Urban).

Górnik: Sergiusz Prusak – Paweł Sasin, Marcin Kalkowski, Maciej Szmatiuk, Patrik Mráz – Grzegorz Bonin (86 Nikolajs Kozačuks), Veljko Nikitović, Paweł Zawistowski (70 Arkadiusz Woźniak), Tomasz Nowak, Bartłomiej Niedziela (65 Miroslav Božok) – Łukasz Zwoliński.

żółte kartki: Bartków, Górski, Makuch, Szczepański – Zawistowski, Szmatiuk.

sędziował: Michał Zając (Sosnowiec).

źródło: 90minut.pl / lajfy.com / rd

***

III liga:

Omega Stary Zamość – Karpaty Krosno 0:4

JKS Jarosław – AMSPN Heteman Zamość 4:0

Komentarze do 'I liga * Sandecja – Górnik Łęczna 1-2 po magicznej końcówce rezerwowych, Garbarnia Kraków – Wisła Puławy 0:1 / Wyniki sparingów przed rundą wiosenną…' (7)

Bramki: Jakub Mróz x2, Krzysiek Śpiewak

Wodniak: A. Kłak -C. Czapla, R. Rybak, M. Lipa, M. Wójtowicz- zaw. test, K. Śpiewak, J. Mróz, T. Śpiewak, A. Majdański – K. Jaruzel oraz P. Sochaj, N. Kołodziejczyk, J. Wielgos, A. Wielgos, zaw. test. 2

Cieszymy się z pierwszego zwycięstwa w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że zostało odniesione nad silnym rywalem, który w tym okresie przygotowawczym z powodzeniem mierzył się już z bardzo silnymi przeciwnikami.

W niedzielę wybieramy się do Ożarowa gdzie zmierzymy się o godzinie 12.00 z II drużyną Alit.

perła borzechów – ruch popkowice 4-2

stok zakrzówek- orzeł urzędów 0-1