romek
czwartek, 20 marca 2014, 21:44

Piotr WASIOŁEK (Pogoń 96 Łaszczówka): – Przydałoby się dwóch dobrych młodzieżowców.

„Wasioł”, jest skrzydłowym bądź napastnikiem, od kilku lat odgrywa główną rolę w zespole, z małymi przerwami na zagraniczne wyjazdy – właśnie dlatego w rundzie jesiennej rozegrał tylko jeden mecz. „Na wiosnę” kibice naszego klubu będą mogli oglądać go w akcji, jest to bardzo duże wzmocnienie naszej ofensywy.

***

1. W rundzie jesiennej rozegrałeś tylko jedno spotkanie, potem wyjechałeś za granicę. Jak oceniasz wynik jaki osiągnęli twoi koledzy?
Piotr Wasiołek: – Zgadza się, rozegrałem jeden mecz i musiałem wyjechać. Z uwagą śledziłem jednak wyniki i moim zdaniem całkiem nieźle to wyglądało z wyjątkiem meczu z Legionem Komarów, byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem rezultat tego meczu, już dawno z Komarowem nie przegraliśmy. Szkoda, ze względu na miejsce w tabeli, była szansa zostać wiceliderem. Poza tym z walki i wyników byłem zadowolony, myślę że kibice też.

2. Na początku tego roku otrzymałeś propozycję z Huczwy Tyszowce, ostatecznie jednak zostajesz w Pogoni. Czemu podjąłeś taką decyzję?
PW: – Otrzymałem propozycję gry w Huczwie od trenera Iwanickiego, po rozmowach z prezesami – Jeruzalem i Paszkiewiczem doszliśmy do wniosku że zostanę w Pogoni i powalczę o awans do Klasy Okręgowej. Do rozmów o grze w Huczwie zawsze można wrócić, chociażby po sezonie.

3. Jak przebiegają przygotowania do rundy wiosennej?
PW: – Pracujemy bardzo intensywnie, treningi odbywają się 3-4 razy w tygodniu, co tydzień rozgrywamy także sparing. U trenera Babiarza nie ma odpuszczania, momentami jest naprawdę bardzo ciężko, ale to wszystko po to by jak najlepiej prezentować się w rozgrywkach ligowych.

4. Która z formacji Pogoni jest najmocniejsza? Gdzie jest największa rywalizacja? A gdzie nasza drużyna potrzebuje wzmocnień?
PW: – Mamy bardzo szeroką i wyrównaną kadrę. Na każdej pozycji jest spora rywalizacja. Zobaczymy jak poszczególne formacje będą radziły sobie w meczach o punkty ale moim zdaniem najwięcej wartościowych zawodników mamy w ofensywie – każdy będzie chciał strzelać i asystować aby utrzymać miejsce w składzie, nie to jednak będzie najważniejsze, ważne by Pogoń wygrywała! Jeżeli chodzi o jakieś wzmocnienia, to przydałoby się dwóch dobrych młodzieżowców.

5. Co byś zmienił w GKS Pogoń 96 Łaszczówka?
PW: – Ostatnio w klubie i tak dużo się zmieniło – nazwa klubu, zarząd, kilku nowych zawodników. Dajmy nowemu zarządowi troche czasu a na pewno będzie to szło ku lepszemu. Dziękuje za wywiad i pozdrawiam wszystkich kibiców, szczególnie tych najwierniejszych z ul. Szopena !!!

Obstawiaj na żywo w zakładach bukmacherskich lubelską piłkę i nie tylko.

pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.