romek
wtorek, 18 marca 2014, 19:36

Prasa / Grom Różaniec naładowany energią…

Czy Grom Różaniec po raz pierwszy w historii awansuje do IV ligi? Piłkarze tej drużyny palą się już do walki…

 Atmosfera w Gromie Różaniec jest pozytywna, chyba jak nigdy wcześniej. Trudno się temu dziwić, skoro zespół prowadzi w ligowej tabeli po rundzie jesiennej, ponadto potwierdził dobrą dyspozycję w meczach kontrolnych, a kadrę drużyny tworzą zgrani ze sobą, doświadczeni zawodnicy. Nic, tylko wygrać ligę i awansować do IV ligi. – Nastroje wśród naszych piłkarzy są bojowe. Mają już dość sparingów, chcą w końcu zagrać o ligowe punkty. Sami siebie nawzajem nakręcają do boju. Widać, że potrzebują emocji związanych z walką o awans do IV ligi – zauważa Robert Kupczak, prezes Gromu.

Szef klubu z Różańca tryska dobrym humorem. Cieszy się, że drużyna odzyskała skuteczność. Potwierdziła to w piątek 14 marca, w wygranym 12:0 sparingu z Tarpanem Korchów. – Arkadiusz Kusiak strzelił w tym meczu sześć goli. Już tak nie pudłował jak na boisku w Zawadzie, w sparingu z Gryfem Gmina Zamość. Ważne jest to, że nasi piłkarze są nie tylko w dobrej dyspozycji strzeleckiej, ale także odzyskali świeżość. Już nie widać w nich takiego zmęczenia, jakie przejawiali kilka tygodni temu, po okresie intensywnych treningów, podczas których ładowali akumulatory na rundę wiosenną – podkreśla prezes Robert Kupczak.

W trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach Grom pozyskał tylko bramkarza Łukasza Mazurka z Oriona Dereźnia Solska. Do Łady Biłgoraj odszedł natomiast defensywny pomocnik Jan Komosa. Zmiany w kadrze zespołu z Różańca tradycyjnie zaszły więc niewielkie. Stabilna od kilku sezonów kadra z pewnością będzie atutem Gromu w walce o awans do IV ligi. – Czeka nas trudna runda, więc szykujemy się jak na wojnę. W pierwszym meczu zagramy z Victorią Łukowa Chmielek, która wzmocniła kadrę i jest teraz naprawdę silnym zespołem. Ale nie boimy się jej. Zresztą, nikogo się nie boimy. Gdybyśmy mieli się kogoś lękać, to powinniśmy sobie wybić z głów walkę o IV ligę. W każdym meczu będziemy walczyli o trzy punkty – zapowiada Robert Kupczak.

 Echa Roztocza / MaSzt

PS. W najnowszym wydaniu „Ech Roztocza” czytelnicy znajdą mnóstwo materiałów z zamojskiej klasy okręgowej, m.in. relacje z przygotowań do rundy wiosennej wszystkich szesnastu zespołów, wywiad z liderem klasyfikacji strzelców Andrzejem Świerczyńskim, wyniki i strzelcy goli we wszystkim tej zimy sparingach, tabela ligowa na podstawie rezultatów uzyskanych zimą w meczach kontrolnych oraz analiza trenera Olimpii Miączyn Piotra Welcza. A od następnego numeru – relacje i zdjęcia ze wszystkich ligowych meczów. Polecamy!


Komentarze do 'Prasa / Grom Różaniec naładowany energią…' (1)
  • Anonim5 lat temu Bezpośredni link

    prosimy o wiecej materialow z echa roztocza

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.