romek
poniedziałek, 17 marca 2014, 15:17

P r o f i l e / Rafał RZEŻAWSKI (Gryf Gmina Zamość) – Warto z góry zapamiętać pisownię nazwiska!

Każdej wiosny doświadczamy nowych przygód z  nazwiskami piłkarzy. Oczywiście chodzi o pomyłki wynikające z ich pisownia. Kiedyś składy spisywano ze słuchawek telefonów na korbkę i było też zabawnie – dzisiaj w dobie internetu przekłamania też się zdarzają.

Swego czasu sporo czasu upłynęło, kiedy zaczęliśmy prawidłowo pisać nazwisko „Późniak”. Tej wiosny uczulamy wszystkich – w Gryfie gmina Zamość gra Rafał Rzeżawski. Jesienią wystąpił w 7 meczach – teraz 21 letni obrońca ma szansę na stałe zadomowić się w składzie drużyny Romana Blonki.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.