romek
poniedziałek, 17 marca 2014, 11:51

Michał RZEŹNIK (Pogoń 96 Łaszczówka): – Wiosna będzie nasza!

Popularny „Rzeźba”, jest wychowankiem Pogoni 96 Łaszczówka. W drużynie seniorów regularne występy rozpoczął w sezonie 2010/11, od tamtej pory jest podstawowym zawodnikiem drużyny. Michał urodził się w 1992 roku, mimo młodego wieku jest jednym z liderów zespołu.
***

1. Jesteś jedynym zawodnikiem z pola który rozegrał pełną liczbę minut w rundzie jesiennej (takim samym wynikiem może pochwalić się bramkarz Zenon Maksymiak). Czemu trener darzy cię tak dużym zaufaniem?
Michał Rzeźnik: – Trudno powiedzieć. Jestem na każdym treningu, daje z siebie wszystko. Poważnie podchodzę do zajęć treningowych ponieważ cały czas chce podnosić swoje umiejętności, być może trener Paweł Babiarz widząc to pozwala mi przebywać na boisku pełne 90 minut. Jednak odpowiedź na to pytanie najlepiej zna on sam.

2. Jak przebiegają przygotowania do rundy wiosennej?
MR: – Czasami ilość zawodników na treningu nie jest zadowalająca, ale przeważnie jest nas około 20, wtedy można fajnie popracować. O przygotowania się nie martwię, pracujemy bardzo intensywnie, dlatego myślę że wiosna będzie nasza.

3. Jako jeden z liderów drużyny masz na pewno zdanie na temat prawdopodobnego odejścia Piotra Wasiołka i Mateusza Nagowskiego do Huczwy Tyszowce. Co o tym myślisz?
MR: – Jeżeli chcą odejść, niech odchodzą. Nikt nie powinien im robić problemów. Muszą pamiętać jednak o tym że gdy odejdą, Pogoń straci dwóch najlepszych zawodników, bez których na wiosnę będzie ciężko.

4. Pogoń 96 w ostatnim czasie odnosi na prawdę dobre wyniki? Co jest „kluczem do sukcesu”?
MR: – Ostatnio w wywiadzie, Konrad powiedział że ciężka praca. Zgadzam się z nim w stu procentach. Ciężka praca na treningach i dobra atmosfera w szatni – reszta sama przyjdzie.

5. Co byś zmienił w GKS „Pogoń 96” Łaszczówka?
MR:  – Zarząd i trener wykonują dobrą pracę, dzięki temu Pogoń jako klub cały czas się rozwija, w tym temacie nie ma co zmieniać. Jedynie przyczepiłbym się podejścia niektórych zawodników, bo nie do wszystkich jeszcze dotarło że mamy szansę na duży sukces jakim byłby awans i gra w klasie okręgowej.

pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.