romek
niedziela, 16 marca 2014, 10:02

Stowarzyszenie OAKP / POCZTA Lublin – RKS PERŁA Lublin 4:2 (2:2) w meczu o Superpuchar na Orlikach!

swoje rozgrywki rozpoczęli piłkarze Stowarzyszenia OAKP (Organizacja Aktywności Kibiców Piłkarskich). Na inauguracje przy świetle jupiterów o Super-Puchar zagrali piłkarze Poczty i Perły.

W spotkaniu dobrze sobie znanych rywali Poczta Lublin  znów okazał się lepsza od Perły Lublin. Zadecydował o tym fatalny dla „piwoszy” początek drugiej części meczu. W pierwszej odsłonie oba zespoły starały się czekać na błąd przeciwnika i go wykorzystać. Bramki padały po koniec tej części meczu. Na prowadzenie Perłę wyprowadził Michał Nurzyński wykańczając akcję całego zespołu. Dość szybko do wyrównania doprowadził Patryk Bamburski wykorzystując kontratak swojej drużyny. Po chwili na prowadzeniu była już Poczta za sprawą trafienia kolejnego Patryka, tym razem Zawady. Gola do szatni jednak strzeliła Perła. Oczywiście tej bramki nie mógł strzelić kto inny tylko Patryk Piątkowski.

Druga połowa rozpoczęła się od piorunujących dwóch uderzeń Poczty. Po 2 minutach tej części było już 4:2 a z bramek cieszył się Rafał Stępień i tak jak w finale Arsa Cup 2013 ten zawodnik znów trafił dwa razy. Perła po tych golach długo nie mogła się otrząsnąć a Poczta mając taki zapas nie forsowała tempa i spokojnie dograła spotkanie do końca choć po kilku akcjach Perła mogła doprowadzić do kontaktu.

Puchar zwycięskiej ekipie wręczył Przemysław Kowalczyk przedstwiciel dzielnicy Kalinowszczyzna i stowarzyszenia OAKP, który pogratulował uczestnikom udanego meczu.

POCZTA LUBLIN – RKS PERŁA LUBLIN 4:2 (2:2)
Bramki: Rafał Stępień 19’20’ Patryk Bamburski 16′ Patryk Zawada 17′ – Michał Nurzyński 14′ Patryk Piątkowski 18′

Damian Kuźniak

PS. Polecamy lekturę pisma  „Nasz Orlik”. Numer 2 w wersji pdf – wystarczy kliknąć w reklamę „Arsa Cup – SUPERLIGA”


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.