romek
sobota, 15 marca 2014, 09:30

P r o f i l e / Przemysław GAŁKA (AMSPN Hetman Zamość) w Roztoczu Szczebrzeszyn

Jak podaje Dzienni Wschodni kilku nowych zawodników zagra w Roztoczu Szczebrzeszyn. Po tym jak trenerem tego ostatniego został Robert Wieczerzak, w ślad za nim do klubu przyszli Przemysław Gałka (foto), Dawid Wurszt i Tomasz Sobczyk z AMSPN Hetman Zamość.

– Do tego trenuje z nami jeszcze kilku nowych zawodników, ale część z nich jest cały czas w trakcie załatwiania – mówi Wieczerzak, który jak dobrze pójdzie będzie mógł wiosną liczyć także na Pawła Wyrostkiewicza ze Sparty Łabunie, czy Andrzeja Robaka przychodzącego jako wolny zawodnik.

Przypominamy – Gałka to piłkarz roku 2012 na Zamojszczyźnie, W 2013 roku był na drugim miejscu.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.