romek
sobota, 15 marca 2014, 16:03

P r o f i l e / Mateusz PUŁA (Orleta Radzyń) zagra wiosną w LKS-ie Milanów

Napastnik radzynian Mateusz Puła został wypożyczony do LKS-u Milanów i będzie występował w tej ekipie w rundzie rewanżowej. Pochodzący z miejscowości Kostry zawodnik spróbuje pomóc milanowianom uzyskać awans do bialskiej „okręgówki”. Puła zdecydował się na taki ruch, nie widząc wielkich szans na regularną grę w trzeciej lidze w barwach Orląt.

Młody napastnik pojawił się w drużynie z Milanowa w dwóch meczach kontrolnych. 21-latek zagrał ostatnio w sparingu ze Zrywem II Sobolew i w dzisiejszym spotkaniu z juniorami radzynian.

Mateuszowi życzymy powodzenia w nowym zespole i promocji do wyższej klasy rozgrywkowej.

orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.