romek
sobota, 15 marca 2014, 09:17

Drużyna NeoSport.pl / kolejna edycja konkursu…

Już wkrótce rusza kolejna, piąta już, edycja konkursu Drużyna NeoSport.pl, w którym wygrać można profesjonalne stroje piłkarskie i akcesoria sportowe dla swojego klubu! Jest to konkurs dobrze znany sportowcom, futbolowym zapaleńcom czy sympatykom piłki nożnej.

Poprzednie edycje cieszyły się wielkim zainteresowaniem oraz zaangażowaniem sportowców i kibiców, a sama idea konkursu odbiła się szerokim echem w środowisku piłkarskim!

Do tej pory do konkursowych eliminacji przystępowało kilkaset klubów, drużyn piłkarskich z całej Polski. W tym roku chcemy zwiększyć zasięg i dotrzeć nie tylko do III i IV ligi i drużyn do C klasy, ale też drużyn futsalowych, beachsoccerowych, zakładowych, amatorskich, zawodników tworzących drużyny w ramach PlayArena oraz najmłodszych sportowców, dopiero rozpoczynających swą przygodę z piłką nożną i wszelkich szkółek piłkarskich!

Jeśli zasięg większy to i nagród więcej. Już niedługo podamy szczegółowe informacje dotyczące konkursu Drużyna Neosport.pl!

neosport.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.