romek
wtorek, 11 marca 2014, 18:50

P r o f i l e / Wojciech BIAŁEK (Avia Świdnik) w Orionie Niedrzwica?

Karierę rozpoczynał w Legionie Tomaszowice, klubie który przed laty był rewelacja lubelskich boisk i występował nawet na poziomie IV ligi. Później 32-letni dzisiaj Wojciech Białek grał najczęściej tam, gdzie trenerem był Marek Sadowski – na przykład w Czarnych Dęblin i Ładzie Biłgoraj.

Ostatnio wystepował w Stali Stalowa Wola i Avii Swidnik.

Przed wiosenna rundą 2014 przymierzany do występów w Orionie Niedrzwica Duża, gdzie trenerem został – rzecz jasna – Marek Sadowski.

Bramkostrzelny napastnik ma na koncie wiele sukcesów i wspaniałych bramek na koncie. Jest jednym z najskuteczniejszych napastników lubelskich boisk ostatnich lat.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.