romek
niedziela, 9 marca 2014, 16:03

„Okiem Cosmonauty” odc.16 (chyba ostatni)

Każda osoba, która utożsamia się z naszym klubem powinna podpisać petycję w sprawie naszego zarządu. Wszyscy do Dariusza Pęka (Fena)

Długi Kąt/bloki. Każdy z dowodem osobistym!

„To prawdopodobnie koniec Cosmosu w okręgówce. Dopóki ten klub ma taki zarząd to Cosmos w okręgówce nie zagra dłużej niż rok. Ba! Nie zagra dłużej niż pół roku. Nieprawdopodobne? A jednak! Mam nadzieję, że tak nie będzie, ale jak na razie wszystko na to wskazuje. Karólak odszedł, Podolak odszedł, Kusztykiewicz odszedł. Następni w kolejce do odejścia to Późniak, Dołęski, Mielniczek Szymon (prawdopodobnie Igros), Karol Gontarz (Błękitni Obsza). Dzwoniłem dzisiaj do naszego „prezesa” Litwina. Prawie niczego się nie dowiedziałem, powiedział mi tylko, że Cosmos bez Kusztykiewicza też może istnieć, że wszystko wyjaśni się w poniedziałek. O potencjalnych transferach nic nasz „prezes” nie wspomniał o odejściach także nic nie wie. W poniedziałek będzie wszystko jasne.

Najbardziej prawdopodobna opcja to nie przystąpienie do rozgrywek, a więc Igros bez transferów mógłby spać spokojnie. Ale gdyby Cosmos przystąpił do rozgrywek to? To sam nie wiem jakby to wyglądało. Składu raczej nie da rady skompletować, chyba że gralibyśmy zawodnikami 16,17,18,19 letnimi, bo w tej chwili starszych nie ma. Dla zarządu to różnicy nie ma ponieważ i tak nie wiedzą kto w tym klubie gra, ile mamy punktów po rundzie jesiennej. Co tu więcej powiedzieć. Przez 4 lata zarząd nie interesował się naszym zespołem, gdy nasz były trener chciał aby zarząd postarał się o dresy dla klubu dostał odpowiedź „TO ZBĘDNY LUKSUS”. Po odejściu Karólaka i Podolaka w planach były zakupy nowych zawodników, którzy pomogliby w utrzymaniu w V lidze. Niestety tego też zabrakło, chyba nie ma pieniędzy(budżet jeden z największych w okręgówce, żadnego zakupionego zawodnika przez 4 lata, żadnych pieniędzy przez 4 lata dla zawodników z wyjątkiem trenera, kupione raptem kilka piłek, a i chyba dresy jeszcze za czasów Holka), no ale pieniędzy dalej nie ma. Gdzie one są ?

Gdzie pieniądze za awans? Tych nikt na oczy nie widział nikt, miały być dresy właśnie za te fundusze, ale pieniążki przepadły. Nikt nic nie wie, albo udaje, że nic nie wie. Nie dziwie się zawodnikom, że odchodzą, wręcz przeciwnie popieram to. To chyba wszystko, jeżeli czegoś się jeszcze dowiem to poinformuje Was w poniedziałek, ale niczego wielkiego bym się nie spodziewał, trzeba pogodzić się z najgorszym, a więc w najlepszym przypadku gra w b-klasie albo zniknięcie Cosmosu z piłkarskiej mapy”.

cosmos-jozefow.futbolowo.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.