romek
sobota, 8 marca 2014, 09:29

Lubelskie / W Radzyniu docenią załużonych (?)

Zarząd LKS Orlęta-Spomlek postanowił uhonorować zasłużonych zawodników, którzy ukończyli 65. rok życia imiennymi kartami wolnego wstępu na spotkania ligowe Orląt. Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem takiego dokumentu proszone są o dostarczenie do siedziby Klubu swojego zdjęcia w nieprzekraczalnym terminie do 12 marca 2014 r.

orleta-spomlek.pl

PS. W wielu klubach zasłużeni piłkarze kupuja bilety na mecze, traktując bilet jako wsparcie klubu. To całkowicie chore, żeby nie powiedzieć wstydliwe dla klubów i samorządów. Przykład Orląt świadczy o tym, że można inaczej… I że nie jest to decyzja okolicznościowa – z okazji 90-lecia.


Komentarze do 'Lubelskie / W Radzyniu docenią załużonych (?)' (1)
  • nick5 lat temu Bezpośredni link

    gratulacje! Przykre, że w większości klubów naszego reginu 65 latek jest osobą zupełnie anonimową. Nikt w klubie nie wie ile taki starszy pan zrobił dla klubu. Mimo wszystko dobrze, że chociaż w Radzyniu chocby na okolicznośc jubileuszu klub o nich sobie przypomniał!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.