romek
piątek, 7 marca 2014, 09:14

PUŁAWY / Nazar Penkowec i Wojciech Jakubiec najlepsi

Stała się rzecz, którą zanotowaliśmy pierwszy raz w historii naszego plebiscytu. Po dokładnym podliczeniu wyników okazało się bowiem, że mamy dwóch zwycięzców w głosowaniu na piłkarza rundy jesiennej 2013. I tak wspólnie pierwsze miejsce zajęli Nazar Penkowec i Wojciech Jakubiec. Obaj panowie zgromadzili po 136 głosów. Tuż za plecami tej dwójki uplasował się Michał Budzyński z 49 głosami.

Końcowe wyniki głosowania

1. Nazar Penkowec , Wojciech Jakubiec 136 głosów
2. Michał Budzyński. 49 głosów
3. Arkadiusz Makysmiuk 39 głosow
4. Rafał Wiącek 34 głosy
5. Jarosław Niezgoda 17 głosów
6. Szymon Martuś, Paweł Jabkowski po 15 głosów
7. Mateusz Gawrysiak 14 głosów
8. Piotr Charzewski 12 głosów
9. Ivan Litwniuk 10 głosów
10. Konrad Nowak 8 głosów
11. Dominik Giziński Kamil Kłusek 5 głosów
12. Mateusz Pielach 3 głosy
13. Dawid Pożak 2 głosy
14. Christopher Edwards, Bartłomiej Siwak, Przemysław Kwiatkowski, Piotr Nowosielski po 1 głosie.
15. Konrad Szczotka i Jason Gorskie, Paweł Zabielski 0 głosów.

Łącznie oddano 508 głosów. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w rundzie wiosennej. Następna edycja naszego plebiscytu już po zakończeniu sezonu. Dla Wojtka Jakubca jest to już druga wygrana w naszej zabawie. Ostatnio triumfował w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.

wislapulawy.pl / Fot. Grzegorz Lipiec / Echo Dnia


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.