romek
wtorek, 4 marca 2014, 07:58

P r o f i l e / Ireneusz ZARCZUK (Łada Biłgoraj) najlepszym trenerem roku 2013

Trener Łady Biłgoraj został najlepszym szkoleniowcem Roku 2013 na Zamojszczyźnie w plebiscycie Kroniki Tygodnia.

Ireneusz Zarczuk
Aktualny klub:
 Łada 1945 Biłgoraj.
Data urodzenia: 22.01.1974.
Kariera piłkarska: Kresovia Krasówka, Kresovia Różanka, Włodawianka, Łada Biłgoraj, Łada 1945 Biłgoraj.
Kariera trenerska: Łada Biłgoraj (grupy młodzieżowe), OSiR Biłgoraj, Łada (seniorzy), Łada 1945 Biłgoraj (grający trener od 2010 roku).
Osiągnięcia: dwukrotny król strzelców czwartej ligi, wicekról strzelców trzeciej ligi, trzy awanse z Ładą do trzeciej ligi (jako piłkarz). Awans z juniorami Łady do pierwszej ligi wojewódzkiej, awanse z Ładą 1945 do klasy A, klasy okręgowej i IV ligi.
Rok 2013: 32 mecze (15 w klasie okręgowej, 15 w IV lidze i 2 w Pucharze Polski). 15 zwycięstw – 9 remisów – 8 porażek. Bilans bramek: 58-34.Najlepszy trener w 2013 roku.

kronikatygodnia.pl / foto wlodawianka.pl  – Ireneusz Zarczuk to także historia Włodawianki.


Komentarze do 'P r o f i l e / Ireneusz ZARCZUK (Łada Biłgoraj) najlepszym trenerem roku 2013' (1)
  • MaSzt5 lat temu Bezpośredni link

    W karierze piłkarskiej Irek Zarczuk występował jeszcze w jeszcze Orionie Dereźnia Solska (dokładnie w sezonie 1996/1997). Swego czasu klub ten był w fuzji z Ładą II, grał w klasie okręgowej. I występowali w nim m.in. Ireneusz Zarczuk, Andrzej Wachowicz, Artur Wąsacz, Ernest Chomicz, Cezary Iwanek, Robert Wlaź i wielu innych piłkarzy Łady. Pamiętam mecz Sparta Wożuczyn – Orion Dereźnia, było 2:2, a Irek strzelił dwa gole.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.