romek
wtorek, 4 marca 2014, 09:25

KS Bronowice / BRW to nie tylko piłka!… BRW kredkami!!

Znani z zapału, nieszablonowych inicjatyw i talentu organizacyjnego młodzi działacze KS Bronowice po raz kolejny zaskoczyli nas… Poniższy wpis ze strony klubowej ma szczególną wymowę… Już dziś deklarujemy prezentację „dzieł dzieci”. A przedszkolak z fotografii jako piłkarz pełna gębą może z powodzeniem zasiadać w jury i wybierać najciekawsze rysunki.

I marzy nam się album z konkursowymi rysunkami…

***

Już na początku marca poznamy zwycięzców konkursu rysunkowego ‚BRW kredkami’ skierowanego do naszych najmłodszych kibiców z placówki opiekuńczo-wychowawczej Pogodny Dom:  www.pogodnydom.lublin.pl

BRW widziane oczami wyobraźni dzieciaków dzięki kredkom pozwoli stworzyć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju prace rysunkowe przedstawiające nasz klub.

Nagrodą w konkursie jest trening z zawodnikami KS Bronowice!

rd/lp.pl / ksbronowice.futbolowo.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.