romek
wtorek, 4 marca 2014, 06:53

Kępa / W miniturnieju najlepszy Wiking Leśniczówka

Nie dwie, jak wcześniej informowali, a trzy zespoły brały udział w niedzielnym sparingu w pod Borzechowskiej Kępie. Oprócz Wikingu Leśniczówka (foto) oraz Tęczy Bełżyce w miniturnieju zagrała Perła Borzechów.

Grano 2x 25 minut. Jako pierwsi na murawę wybiegli Wikingowie oraz Tęcza.

Warto zaznaczyć, że nasza kadra była mocno okrojona. Brakowało m.in.: Daniela Piłata, Daniela Kuchty, Kamila Młyńca, Michała Czarneckiego czy Emila Witka. W normalny dzień należy spodziewać się, że każdy z wyżej wymienionych znalazł by miejsce w wyjściowej jedenastce.

Zmiennicy nie zawiedli i mimo, że gra nie wyglądała idealnie to wygrali z Tęczą 3:0. Wszystkie gole padły w pierwszej połówce spotkania. Do siatki trafiali kolejno: Marcin Pyśniak, Paweł Gorczyca i Tomasz Witek.

Bezpośrednio po spotkaniu z Tęczą zagraliśmy z Perłą. Mimo początkowych problemów z szybko i agresywnie grającym rywalem ostatecznie wygraliśmy 3:1. Bramki zdobywali: Grzegorz Pyć, Norbert Frączek oraz Marcin Pyśniak.

Nie znamy niestety wyniku spotkania Tęczy z Perłą. W najbliższy weekend zagramy z nałęczowskimi Cisami.

Wiking – Tęcza Belżyce 3:0 (2x 25min)

Bramki: Marcin Pyśniak, Paweł Gorczyca, Tomasz Witek

Wiking – Perła Borzechów 3:1 (2x 25 min)

Bramki: Grzegorz Pyć, Norbert Frączek, Marcin Pyśniak

Perła Borzechów – Tęcza Bełżyce 5:3

vikinglesniczowka.COM


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.