niedziela, 2 marca 2014, 07:47

Sparing / POM Piotrowice – Orion Niedrzwica Duża 3:1

W meczu sparingowym rozegranym w Strzyżewicach  drużyna POM Piotrowice odniosła zwycięstwo nad Orionem Niedrzwica 3:1 (2:0). Pierwsza połowa należała do POM-u, szybkie składne akcje przyczyniły się do prowadzenia. Już w 20 minucie Marcin Zając (foto) prostopadłym podaniem obsłużył Michała Rycerza, który minął golkipera Orionu i skierował piłkę do pustej bramki,. Niespełna dziesięć minut później Zając wykorzystał błąd obrońców i przelobował bramkarza gości.

Początek drugiej połowy to lekka przewaga zespołu z Niedrzwicy, co przyniosło kontaktową bramkę (Stadnicki). Kolejne minuty to typowy mecz walki. Pod koniec spotkania Rafał Bartoszcze wpakował piłkę do pustej bramki dobijając strzał Marcina Pietrzaka.

POM – Orion 3:1 (2:0)
15′ 1-0 Rycerz