romek
piątek, 28 lutego 2014, 11:39

LUBLIN / Kibice Motoru Lublin szykują show podczas prezentacji drużyny

Motor Lublin gra jutro sparing z Kolejarzem Stróże. W poniedziałek odbędzie się zaś prezentacja drużyny przed startem rundy wiosennej.

Tak było na prezentacji Motoru w lubelskiej hali MOSiR w marcu 2012 roku.

Po środowym meczu kontrolnym z Siarką Tarnobrzeg, wygranym przez Motor 1:0, już jutro lublinian czeka kolejny sparing.

Tym razem rywalem zespołu trenera Roberta Kasperczyka będzie I-ligowy Kolejarz Stróże. Mecz zaplanowano na boisku w Dębicy. To kolejny sparing „żółto-biało-niebieskich”, który odbędzie się poza Lublinem. Powód jest prozaiczny.

– Myślimy już o lidze i zależy nam na tym, aby grać na naturalnej nawierzchni, a nie sztucznej – podkreśla Robert Chmura, drugi trener Motoru. – Niestety, w naszym mieście i najbliższej okolicy trudno jest znaleźć takie boisko.

To dlatego kibice lubelskiej drużyny nie mieli tej zimy zbyt wielu okazji do obejrzenia jej w akcji. Szansa taka pojawi się za to w najbliższy poniedziałek, kiedy w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Akademickiej 15 w Lublinie odbędzie się prezentacja zespołu.

Start organizowanej przez kibiców Motoru imprezy zaplanowano na godz. 19. Prezentacja pod hasłem „Lublin moim miastem, Motor moim klubem” ma potrwać 1,5 godz. To nie pierwszy raz, kiedy fani z Al. Zygmuntowskich robią tego typu show. Z reguły jednak odbywały się one w hali MOSiR. I tak miało być także w tym roku.

Ostatecznie przeniesiono ją do CK Uniwersytetu Przyrodniczego. Jak informują kibice, stało się to przez wysoki koszt wynajmu hali przy Al. Zygmuntowskich, bo zarządzający obiektem MOSiR „Bystrzyca” chciał za to 6,6 tys. zł.

Tradycyjnie już, biletem wstępu na prezentację będą słodycze, które zostaną potem przekazane do jednego z lubelskich domów dziecka. W trakcie wieczoru zaprezentowany zostanie pierwszy zespół Motoru, a także wszystkie grupy Akademii Piłkarskiej klubu. Na prezentacji gościnnie wystąpi lubelski raper Stoku PMD, ze specjalnie przygotowanym na to wydarzenie utworem.

Wśród zaproszonych gości są m.in. prezydent Lublina Krzysztof Żuk, marszałek województwa lubelskiego Krzysztof Hetman, przewodniczący Rady Miasta Lublin Piotr Kowalczyk, radni miasta i byli piłkarze Motoru.

BILETY PO STAREMU

Działacze Motoru ustalili ceny biletów i karnetów na mecze lubelskiej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2013/14, które odbędą się na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. W porównaniu do rundy jesiennej ceny wejściówek nie uległy zmianie. Bilety na sektor A kosztują 10 zł (normalny) i 8 zł (ulgowy), na sektor C odpowiednio 10 zł i 5 zł, zaś ViP-owski 20 zł. W przypadku karnetów ceny przedstawiają się następująco: sektor A – normalny 70 zł, ulgowy 50 zł, sektor C – normalny 60 zł, ulgowy 30 zł, ViP – 150 zł. Sprzedaż rusza od jutra w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5.

Marek Wieczerzak / Dziennik Wschodni, foto – Maciej Kaczanowski


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.