romek
czwartek, 27 lutego 2014, 10:07

P r o f i l e / Kamil OZIEMCZUK w Orlętach Radzyń Podlaski

Ostatni ze sprawdzanych zawodników już oficjalnie związał się z Orlętami. Piłkarz Górnika Łęczna Kamil Oziemczuk zawarł z klubem umowę i został wypożyczony do drużyny „biało-zielonych” na pół roku. Jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość, bowiem Kamil powinien znacznie zwiększyć siłę zespołu w ofensywie.

Nowy zawodnik Orląt urodził się w 1988 roku w Lublinie, gra głównie na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika. Wychowanek Górnika Łęczna, w którego barwach w latach 2005-06 siedemnaście razy wystąpił w Ekstraklasie notując trzy trafienia. Następnie do 2008 roku przebywał we francuskim AJ Auxerre, lecz nie zdołał zadebiutować w Ligue 1 (głównie z powodu kontuzji). W kolejnych sezonach był zawodnikiem Motoru Lublin (dwa gole w pierwszej lidze w 35 meczach) i ponownie Górnika oraz Bogdanki Łęczna (dwa trafienia w pierwszej lidze). W rundzie jesiennej obecnego sezonu występował przeważnie w czwartoligowych rezerwach Górnika Łęczna, dla których zdobył dziewięć bramek. W barwach radzynian strzelił zimą dwa gole w sparingach i zanotował trzy asysty.

W imieniu kibiców i własnym witamy Kamila w Orlętach i życzymy mu samych udanych spotkań.

orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.