romek
czwartek, 27 lutego 2014, 09:16

Marcin Zontek nowym zawodnikiem Motoru Lublin

Marcin Zontek został nowym zawodnikiem drugoligowego Motoru Lublin. 28-letni obrońca z klubem z Al. Zygmuntowskich podpisał umowę do końca sezonu 2013/14 z możliwością jej przedłużenia na kolejne lata. – To będzie duże wzmocnienie naszego zespołu – mówi Robert Kasperczyk, trener żółto-biało-niebieskich. – Marcin może grać na lewej i na prawej stronie obrony.

Nowy nabytek Motoru przez ostatnie 2,5 roku występował w Puszczy Niepołomice. W rundzie jesiennej sezonu 2013/14 w pierwszoligowcu zagrał w dwunastu spotkaniach. Zontek jest wychowankiem Clepardii Kraków, a następnie grał w Wawelu Kraków, Wiśle II Kraków, Dalinie Myślenice, Wiśle II Kraków, Kmicie Zabierzów, Kolejarzu Stróże, Okocimskim Brzesko, Termalice Bruk-Bet Niecieczy i Puszczy Niepołomice.

kurierlubelski.pl / f – Puszcza Niepołomice

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.