romek
środa, 26 lutego 2014, 08:36

Omega Stary Zamość / Zmiany, roszady…

W kadrze Omegi Stary Zamość zachodzą spore zmiany w porównaniu z rundą jesienną. Klub przede wszystkim opuszczają zawodnicy, którzy wybrali inną drogę do kontynuowania dalszej kariery piłkarskiej. Odejście Piotra Fulary, Kamila Droździela i Patryka Nowosada to nie wszystkie zmiany w kadrze pierwszej drużyny III-ligowca.

Mateusz Tobjasz otrzymał propozycję gry w Radomiaku Radom, a w perspektywie miał testy i propozycję gry w jednym z klubów Bundesligi. Niestety na jednym z treningów Mateusz doznał kontuzji, która uniemożliwi mu grę w piłkę w najbliższych tygodniach, a być może miesiącach. W najbliższym czasie nasz bramkarz przejdzie operację i będzie przechodził intensywną rehabilitację.

Łukasz Kamiński wraca do treningów po przebytej kontuzji, jego piłkarska przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania ze względu na niepewny stan kontuzjowanego kolana.

Błażej Omański trenuje z AMSPN Hetman Zamość i najprawdopodobniej w tym klubie będzie kontynuował piłkarską przygodę w III lidze.

Do treningów wrócił Przemek Wawryca. Nasz zawodnik doznał kontuzji w kwietniu 2013 roku, przeszedł pełną rehabilitację i obecnie trenuje z pełnym obciążeniem.

Maciek Bojar niestety złamał nogę na obozie zimowym z AWF. Maciek zdjął już gips i powinien być gotowy do treningów w ciągu najbliższych 2 tygodni.

Niepewna jest sytuacja Jarka Gocha, który leczy przedłużający się uraz pleców. Kontuzja jest o tyle bolesna, że daje o sobie znać podczas gry w piłkę i niewiadomo czy Jarek będzie mógł grać wiosną w III lidze.

Wiele szumu było wokół osoby Szymona Soleckiego, który trenował z drużyną AMSPN Hetman Zamość. Szymon jest ciągle zawodnikiem Omegi i niewiele wskazuje na to, żeby sytuacja uległa zmianie.

Rafael Rodrigues i Luann Felippy przebywają w Brazylii. Luann niedawno został szczęśliwym ojcem!! Przyszłość obu piłkarzy wyjaśni się w najbliższych 10 dniach.

Treningów nie wznowił Paweł Sokoliński (prawdopodobnie będzie grał w rezerwach), a Rafał Turczyn przebywa zagranicą.

Niestety klub nie zakontraktował żadnych nowych zawodników i do czasu zakończenia kontroli NIK żadne decyzje nie będą podejmowane.

omegastaryzamosc.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.