romek
wtorek, 25 lutego 2014, 09:30

Szanowni Sympatycy Piłki Nożnej! / „pilkawgrze.eu” – nowy portal… wstęp…

Witamy na nowym piłkarskim portalu „Piłka w grze”. Nawiązujemy w ten sposób wprost do jednego ze słynnych powiedzeń Kazimierza Górskiego, że: „Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe…”. A skoro wszystko jest możliwe to już najwyższa pora, by podjąć próbę autentycznej, a nie pozorowanej (ubieranej jedynie w piękne słówka) dyskusji o polskiej piłce. Uważamy, iż nadszedł już czas, by wreszcie otworzyć szczelnie zaryglowane, przed opinią publiczną, drzwi w niektórych pomieszczeniach „piłkarskiego domu” i wpuścić do nich jak najwięcej ożywczego powietrza. To jest potrzebne nam wszystkim, potrzebne naszej piłce, by jak najszybciej reprezentacja narodowa, polskie kluby przestały być pariasem na międzynarodowych stadionach.

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi – pisał przed 240. laty Ignacy Krasicki. Czy tak jest rzeczywiście będziemy mieli okazję przekonać się niebawem. A niezmiennie zamierzamy kierować się zasadą, że piłka łączy, a nie dzieli.

Zapraszamy do kontaktu z nami – poprzez formularz kontaktowy lub wysyłając maila bezpośrednio na adres pilkawgrze@pilkawgrze.eu. Czekamy na propozycje uważając, że nie ma tematów tabu – jeżeli tylko jakiś uznacie za godny poruszenia, dajcie nam znać.

Z piłkarskim pozdrowieniem.

Redakcja „Piłka w grze”.

Foto – Maciej Polkowski, którego nie trzeba przedstawiać. W przeszłości naczelny Przeglądu Sportowego, prezes Orłów Kazimierz, autor książek sportowych.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.