romek
poniedziałek, 24 lutego 2014, 10:46

PERŁA Borzechów lepsza od UNII Wilkołaz i LKS Wierzchowiska * Kim jest Hubert Poleszak?

W sobotę, 22.02.2014 roku, na boisku w Kępie odbył się mini-turniej z udziałem trzech drużyn: Parły Borzechów (gospodarz), Unii Wilkołaz i LKS Wierzchowiska. Mecze rozgrywano „każdy z każdym” po 50 minut (2 x 25). W pierwszym meczu PERŁA pokonała UNIĘ 2:1, potem UNIA  w takim samym stosunku wygrała z LKS Wierzchowiska, a na koniec PERŁA wygrała 2:0 z Wierzchowiskami…

Bohaterem mini-turnieju był z pewnością Hubert Poleszak, który strzelił 3 gole – robiąc w grze różnicę na korzyść swojej drużyny.

Podajemy mini-metryczki meczów w tym mini-turnieju.

PERŁA Borzechów 2:1 UNIA Wilkołaz
Bramki: 30′ 1:0 Hubert Poleszak, 36′ 2:0 Hubert Poleszak


PERŁA Borzechów 2:0 LKS Wierzchowiska
Bramki: 34′ 1:0 samobój, 43′ 2:0 Hubert Poleszak

re / perlaborzechow.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.