romek
niedziela, 23 lutego 2014, 14:38

Powiat Chełm / X Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Wierzbica pod hasłem „Stop nałogom”.

22 lutego 2014 roku na Sali sportowej Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy odbył się X Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Wierzbica pod hasłem „Stop nałogom”.

W turnieju wzięły udział drużyny z powiatu chełmskiego.

Zmagania sportowe przebiegały w dwóch rocznikach: chłopcy urodzeni w 2001/2002 oraz chłopcy urodzeni w 2003 i młodsi. W pierwszej kategorii wiekowej rozegrano 18 meczy:

  1. 1.       Ogniwo Wierzbica I – Volley Sawin – 0:2
  2. 2.       Ogniwo Wierzbica II – Niedźwiadek Chełm – 1:3
  3. 3.       Chełmianka Chełm – Kłos Chełm – 2:1
  4. 4.       Astra Leśniowice – SP Siedliszcze – 1:2
  5. 5.       Ogniwo Wierzbica II – Chełmianka Chełm – 0:8
  6. 6.       Ogniwo Wierzbica I – Astra Leśniowice – 1:0
  7. 7.       Volley Sawin – Kłos Chełm – 0:1
  8. 8.       Niedźwiadek Chełm – SP Siedliszcze – 4:2
  9. 9.       Ogniwo Wierzbica II – Kłos Chełm – 1:0
  10. 10.   Ogniwo Wierzbica I – SP Siedliszcze – 6:0
  11. 11.   Volley Sawin – Chełmianka Chełm – 0:3
  12. 12.   Niedźwiadek Chełm – Astra Leśniowice – 5:0

Półfinały:                                             

  1. 13.   Chełmianka Chełm – Ogniwo I – 1:1 (rzuty karne: 0:1)
  2. 14.   Niedźwiadek Chełm – Volley Sawin – 4:1

Mecz o 7 miejsce:

15.   Ogniwo Wierzbica II – Astra Leśniowice – 0:0 (rzuty karne 1:0)

Mecz o 5 miejsce:

16.   Kłos Chełm – SP Siedliszcze – 2:1

Mecz o 3 miejsce:

17.   Chełmianka Chełm – Volley Sawin 0:1

Mecz o 1 miejsce:

18.   Ogniwo Wierzbica I – Niedźwiadek Chełm – 0:4

Następnie rozgrywki prowadzone były w młodszej grupie, w której rozegrano 11 spotkań.

  1. 1.       Ogniwo Wierzbica – SP Siedliszcze – 1:0
  2. 2.       Kiks Dorohusk – Unia Białopole – 0:1
  3. 3.       SP Siedliszcze – Volley Sawin – 0:5
  4. 4.       Unia Białopole – Kłos Chełm – 1:2
  5. 5.       Ogniwo Wierzbica – Volley Sawin – 0:3
  6. 6.       Kiks Dorohusk – Kłos Chełm – 1:4

Półfinały:

  1. 7.       Volley Sawin – Unia Białopole – 0:0 (rzuty karne: 3:2)
  2. 8.       Ogniwo Wierzbica – Kłos Chełm – 0:2

Mecz o 5 miejsce:

9.       Kiks Dorohusk – SP Siedliszcze – 3:0 (walkower)

Mecz o 3 miejsce:

10.   Unia Białopole – Ogniwo Wierzbica – 2:1

Mecz o 1 miejsce:

11.   Volley Sawin – Kłos Chełm – 0:2

Klasyfikacja końcowa 2001/2002:

  1. 1.       UKS Niedźwiadek Chełm
  2. 2.       GKS Ogniwo Wierzbica I
  3. 3.       UKS Volley Sawin
  4. 4.       CHKS Chełmianka Chełm
  5. 5.       GKS Kłos Chełm
  6. 6.       Szkoła Podstawowa Siedliszcze
  7. 7.       GKS Ogniwo Wierzbica II
  8. 8.       UKS Astra Leśniowice

Klasyfikacja końcowa 2003 i młodsi:

  1. 1.       GKS Kłos Chełm
  2. 2.       UKS Volley Sawin
  3. 3.       Unia Białopole
  4. 4.       Ogniwo Wierzbica
  5. 5.       GKS Granica Dorohusk
  6. 6.       Szkoła Podstawowa Siedliszcze

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz piłki natomiast drużyny , które zajęły miejsca 1-3 dodatkowo medale oraz puchary, które wręczali: Andrzej Chrząstowski Wójt Gminy Wierzbica, Mieczysława Sołtys – Dyrektor Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy. Wręczono również nagrody indywidualne w obu rocznikach: 2001/2002: król strzelców: Głębocki Kacper – Niedźwiadek, najlepszy bramkarz: Małocha Piotr – Ogniwo Wierzbica, najlepszy zawodnik: Kondraciuk Dawid – Volley Sawin, 2003 i młodsi: król strzelców: Sawicki Jakub – Kłos Chełm, najlepszy bramkarz: Natalia Wdowicz – Ogniwo Wierzbica, najlepszy zawodnik: Juszczuk Szymon – UKS Volley Sawin. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Wierzbica – Andrzeja Chrząstowskiego.

Turniej został przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego ZS w Wierzbicy, oraz  pracowników Urzędu Gminy Wierzbica, natomiast rozgrywki przeprowadzili sędziowie OKS ChOZPN.

Podczas turnieju można było zakupić pamiątkowe plakietki oraz koszulki z których dochód zasili akcję zbiórki na pomnik Kazimierza Górskiego przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Wpisowe do turnieju również zostanie przekazane ten cel.

Składy drużyn:

UKS Niedźwiadek Chełm: Samolita Miłosz, Olszak Maciej, Stepaniuk Dominik, Korchut Benjamin, Małysz Jan, Rossa Wojciech, Wójcicki Mateusz, Jodłowski Jakub, Głębocki Kacper – opiekun Andrzej Krawiec

GKS Ogniwo Wierzbica I: Bożek Dawid, Borowiec Dominik, Borowiec Dawid, Flisiuk Michał, Nowaczek Mateusz, Nowaczek Kacper, Milkowski Kamil, Stałęga Daniel, Dudek Dominik, Watrak Mateusz – opiekun Mariusz Pasicki

UKS Volley Sawin: Głąb Daniel, Kondraciuk Dawid, Gil Jakub, Gil Grzegorz, Lipko Patryk, Lipko Jakub, Kaniewski Hubert, Kaniewski Bartosz, Kędzierawski Krystian, Paluch Mateusz, Zbarachewicz Kacper – opiekun Piotr Sołoducha

CHKS Chełmianka Chełm: Zarek Mateusz, Rak Jakub, Guz Borys, Misterek Kamil, Opaliński Konrad, Nazaruk Tristan, Szaja Michał, Romaszko Norbert, Zalewa Jakub, Klimczuk Dawid – opiekun Piotr Sadura

GKS Kłos Chełm: Wojtiuk Konrad, Grzegorczyk Kacper, Korona Damian, Jaworski Oskar, Papiński Kacper, Łubkowski Filip, Haś Jakub, Haratym Bartosz, Kwiatek Michał, Karmać Dawid, Miszczuk Jakub, Roczon Szymon – opiekun Robert Tarnowski

SP Siedliszcze: Duda Michał, Troczyński Jakub, Sawicki Michał, Waszczuk Jakub, Baranowski Norbert, Dudek Marcin, Jędruszak Patryk, Machaj Olaf, Mikuła Tomasz, Orłowski Damian – opiekun Damian Osoba

Ogniwo Wierzbica II: Małocha Piotr, Małocha Paweł, Chlebiuk Jakub, Cywka Jakub, Dudek Patryk, Kozioł Kacper, Borowiec Adrian – opiekun Mariusz Pasicki

UKS Astra Leśniowice: Zawiślak Paweł, Sulej Kamil, Kozyra Patryk, Ziarek Mateusz, Odlewski Sebastian, Bereda Dawid, Jonaszek Ernest, Szłapak Robert – opiekun Grzegorz Skrzypa

Kłos Chełm (2003): Wojtiuk Konrad, Mołodecki Luiz, Korona Dominik, Sawicki Jakub, Wojcieszko Jakub, Smagała Wiktor, Polański Filip – opiekun Robert Tarnowski

Volley Sawin (2003): Przybylski Karol, Adamowicz Igor, Wojda Filip, Juszczuk Szymon, Krzeszczyk Szymon, Szlicht Kamil, Łubkowski Jakub, Powaga Łukasz, Błaszczuk Michał, Kolanowski Patryk – opiekun Piotr Sołoducha

Unia Białopole (2003): Cor Karol, Ostrowski Kacper, Piekaruk Kacper, Krasnowski Kacper, Domińczuk Bartek, Wójtowicz Grzegorz, Jakubiak Eryk, Kowalski Aleksander, Lachowski Jakub – opiekun Sławomir Leśnicki

Ogniwo Wierzbica (2003): Wdowicz Natalia, Żydek Mateusz, Wawruszak Adrian, Grabowicz Mateusz, Klimowicz Konrad, Małocha Sylwia, Jeż Michał, Jeż Mateusz, Jatczak Sebastian, Długaszek Michał – opiekun Mariusz Pasicki

UKS Kiks Dorohusk (2003): Denkiewicz Rafał, Tolisz Marcin, Michalski Jakub, Remiś Krystain, Popek Michał, Ruszkiewicz Łukasz  – opiekun Agata Radzięczak

SP Siedliszcze (2003): Karwat Oskar, Okoń Łukasz, Omielańczuk Dawid, Hołub Eryk, Okapiński Patryk, Poliszuk Krzysztof, Młynarczyk Jakub, Dudziak Kacper  – opiekun Damian Osoba
 
Dominik Guz
Urząd Gminy Wierzbica

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.