romek
niedziela, 23 lutego 2014, 12:52

Sparing / Kto lepiej pisze decydują czytelnicy, ale kto lepszy na boisku?

8 marca (sobota) o godzinie 12.30 w Warszawie na Bemowie zostanie rozegrany sparing pomiędzy Reprezentacją Polskich Pisarzy i Reprezentacją Dziennikarzy. To trzecia konfrontacja obu drużyn. W pierwszym meczu, rozegranym także na Bemowie, w styczniu 2012 roku, pisarze ulegli kolegom po piórze aż 13:1. W drugim meczu, rozegranym w kwietniu 2012 w Krakowie, podczas Media Cup 2012, pisarze spisali się dużo lepiej – zremisowali, prowadząc 1:0 i 2:1.

Dzisiaj pisarze to zupełnie inna drużyna, wzmocniona  nowymi geniuszami pióra i futbolu w jednym. Ten mecz to pierwszy etap przygotowań drużyny Reprezentacji Pisarzy do dwóch ważnych turniejów piłkarskich, które zostaną rozegrane w lipcu 2014 roku w Niemczech.

Pierwsza impreza to Mistrzostwa Europy Pisarzy, które odbędą się we
Frankfurcie nad Odrą. Druga impreza to gościnny występ w dużym turnieju
ludzi związanych z kulturą w Berlinie.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.