romek
sobota, 22 lutego 2014, 09:12

DKS Dys pilnie poszukuje zawodników…

Niestety niezbyt optymistycznie rozpoczęły  się przygotowania do rundy rewanżowej klasy A gr IV w Dysie. Powodem są liczne kontuzje podstawowych graczy i niejasna sytuacja kadrowa. Zespół trenuje od początku lutego, frekwencja nie napawa optymizmem co powoduje poważne  obawy o stan kadry i jej wytrenowanie przed rundą rewanżową. Kontuzjowani są Mariusz Łucka, Marek Wrzyszcz, Przemysław Wozniak i Piotr Łopucki, ponadto z zamiarem opuszczenia klubu nosi się Jakub Kawalec. Co gorsze z trójką zawodników utraciliśmy kontakt.  Adrian Kołodziejczyk – będący w rewelacyjnej formie jesienią – po prostu nie odbiera telefonów a pozostali zadziwiająco długo zastanawiają się co wybrać hala czy liga…

Stąd APEL klubu do każdego kto chciałby pomóc nam w tej trudnej sytuacji, oczywiście jeśli potrafi grać w piłkę nożną i jest gotów poświęcić się i popracować na treningach. Do studentów i uczniów spoza Lublina, do zawodników z Lublina i okolic – jeśli nie macie gdzie grać  ZAPRASZAMY na treningi. Każdy będzie mile widziany.

Wszystkie sprawy organizacyjne zainteresowani mogą omówić pod nr tel.726 822 962

Dariusz Kozłowski (trener):
 
 – DKS jako beniaminek w trudnej grupie IV  spisywał się naszym zdaniem dość przyzwoicie, dodatny bilans bramkowy i mało przegranych bardzo cieszy, smuci natomiast liczba remisów,  których na jesieni zanotowaliśmy najwięcej w całej lidze. Tak znaczna ilość remisów to wypadkowa m.in. niestety słabej frekwencji na treningach i wcześniej wspomnianych kontuzji. Jesteśmy przekonani że bylibyśmy znacznie wyżej w tabeli, gdyby zawodnicy znaleźli więcej czasu do trenowania i nie dotknąła nas tak mocno plaga kontuzji.

Miejscowość leży blisko Lublina. Młodzi piłkarze z pewnością mogą tutaj znaleźć swoje miejsce w drużynie.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.