romek
piątek, 21 lutego 2014, 12:00

CHEŁM / Turniej im. Alfreda OSTROWSKIEGO

W dniu  jutrzejszym tj. 22.02.2014 r. (sobota) od godz. 10:00 rozegrany zostanie IX turniej sędziów piłki nożnej, poświęcony pamięci Alfreda Ostrowskiego – jednego z najlepszych arbitrów w historii chełmskiej oraz lubelskiej piłki, wybitnego działacza piłkarskiego, który przez ponad 25 lat pełnił funkcję Przewodniczącego chełmskiego Okręgowego Kolegium Sędziów ChOZPN.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia rozgrywek, gwarantując wysoki poziom turnieju. Turniej to również doskonała okazja aby sprawdzić arbitrów, znanych do tej pory z nieco innej roli na boiskach, jak radzą sobie w sportowej rywalizacji.

Harmonogram turnieju:

 • godz. 8:00 -Msza Święta w intencji Ś.P. Alfreda Ostrowskiego – kościół Ojców Franciszkanów przy ul. Reformackiej w Chełmie.
 • godz. 9:15 – Złożenie wieńców w miejscu spoczynku Ś.P. Alfreda Ostrowskiego. – cmentarz parafialny przy ul. Lwowskiej w Chełmie.
 • godz. 10:00 – Rozpoczęcie rozgrywek turniejowych.
 • ok. godz. 15:15 – Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród drużynom.
  Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
  ul. I Pułku Szwoleżerów 15a
  22-100 Chełm
  tel/Fax: (82)563 18-65\

www.chozpn.pl

 
 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.