romek
środa, 19 lutego 2014, 14:16

Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej zaprasza na konferencję „Efektywny trening podstawą sukcesu”.

Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej zaprasza na konferencję „Efektywny trening podstawą sukcesu”, która odbędzie się w dniach 14-15 marca w Warszawie. Na spotkaniu swoje wykłady zaprezentują m.in. selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka oraz Waldemar Fornalik, Henryk Kasperczak i Jerzy Engel. 

Konferencja odbędzie się w warszawskim „Hotelu Boss” przy ulicy Żwanowieckiej 20. Cena dwudniowych wykładów zależy od daty zgłoszenia i przelewu. Więcej informacji TUTAJ. 

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie potwierdzenia dokonania wpłaty na stronie http://stpn.com.pl/konferencja.php.

pzpn.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.