romek
wtorek, 18 lutego 2014, 20:51

Damian Ścibior w ścisłym finale piłkarskiego show Piłkarski Diament

Wychowanek puławskiej Wisły Damian Ścibior znalazł się w ścisłym finale piłkarskiego show Piłkarski Diament organizowanego przed Canal +. Wśród jurorów tego programu znajduje się między innymi olimpijczyk z Barcelony Andrzej Juskowiak, czy były trener kadr młodzieżowych Andrzej Zamilski.

Program ma na celu znalezienie piłkarskiego diamentu, a dla zwycięscy przewidziane jest 50 tysięcy złotych i profesjonalny kontrakt piłkarski w klubie I ligi. Pod odejściu z Wisły Ścibior swoich sił próbował w piłkarskiej Akademii Remes w Opalenicy, Wienawie Lublin, Roztoczu Szczebrzeszyn. W rundzie jesiennej Damian reprezentował barwy III-ligowej Lublinianki Lublin.
Młodemu wychowankowi Dumy Powiśla życzymy wygranej i spełnienia swoich piłkarskich marzeń. Termin finału programu nie jest jeszcze znany.

wislapulawy.pl / foto – wieniawalublion.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.