romek
poniedziałek, 17 lutego 2014, 11:38

Sparing / Orion Niedrzwica Duża – LKS Wierzchowiska 4:3

Kolejnym sparingpartnerem Orionu była A-klasowa drużyna LKS Wierzchowiska. Zgodnie z przewidywaniami mecz wygrali biało-niebiescy, ale ponownie niżej notowany rywal okazał się trudnym przeciwnikiem dla piłkarzy Marka Sadowskiego...

W pierwszej połowie stroną przeważającą był Orion, czego potwierdzeniem były dwie bramki. Wynik meczu otworzył Rafał Krupski (foto), który celną „główką” wykończył dośrodkowanie Andrzeja Gutka z rzutu wolnego. Na 2-0 podwyższył Patryk Stadnicki wpychając piłkę z bliska do bramki po kiksie obrońcy Wierzchowisk. W międzyczasie swoje szanse mieli też rywale, którzy pod bramką Rafała Jaśkowiaka byli jednak nieskuteczni.

Druga część meczu stała na niższym poziomie i obydwie drużyny popełniały sporo błędów, przez co gra nie była już taka płynna i atrakcyjna dla obserwatorów. Wierzchowiska kontaktowego gola zdobyły po błędzie bramkarza Orionu, który podczas interwencji przekroczył z piłką linię bramkową. Chwilę później było już 3-1, a na listę strzelców ponownie wpisał się Stadnicki, który skrzętnie skorzystał z „prezentu” od defensorów z Wierzchowisk. Za to w 70 minucie rywale zaskoczyli obrońców Orionu szybkim wykonaniem rzutu wolnego i ponownie zmniejszyli rozmiary porażki. Z kolei czwarta bramka dla Orionu padła po strzale Karola Ręby bezpośrednio z rzutu wolnego.

Orion: Jaśkowiak – Rup, Grzegorczyk, Krupski – Ręba, Żarnowski, Niżnik, Gutek, Wierzchowski – Szymuś, Stadnicki oraz Nowak, Skiba, Bieniek, Gołociński, Zaręba, Drzymała.

Orion Niedrzwica – LKS Wierzchowiska 4:3 (2:0)

Stadnicki 2, Krupski, Ręba / Witkowki 2, Jarosz

gksorion.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.