romek
niedziela, 16 lutego 2014, 07:32

Pławanice, Leśniowice / IV Memoriał im. Mateusza Kwiatkowskiego

23 lutego odbędzie się IV Memoriał im. Mateusza Kwiatkowskiego, który organizowany jest przez nasz klub wspólnie z Klubem Sportowym „Astra” Leśniowice. Memoriał to cykliczna impreza sportowa, która na stałe zapisała się w kalendarium naszego klubu.

Turniej poświęcony jest byłemu zawodnikowi Pławanic, zmarłemu w grudniu 2008 roku – śp. Mateuszowi Kwiatkowskiemu. Zawody odbędą się na wielofunkcyjnym kompleksie boisk w Leśniowicach. Udział w nich wezmą cztery zaproszone przez organizatorów zespoły. Tegoroczny Memoriał miał być już piątym w kolejności. Jednak ubiegłoroczny turniej nie odbył się z powodu fatalnych warunków atmosferycznych.

Miejmy nadzieję, że w tym roku historia się nie powtórzy.

plawanice.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.