romek
niedziela, 16 lutego 2014, 09:38

P r o f i l e / Plebiscytowa ściągawka Kroniki Tygodnia / Przemysław GAŁKA (AMSPN Hetman Zamość)

Kolejny kandydat na Piłkrza Roku 2013 w plebiscycie Kroniki Tygodnia. Przemysław Gałka w roku ubiegłym zdobył wszystko co miał do zdobycia:

Przemysław Gałka
Aktualny klub:
AMSPN Hetman Zamość.
Data urodzenia: 08.10.1978.
Wzrost/waga: 175/73.
Pozycja na boisku: napastnik.
Dotychczasowa kariera: Zenit Zamość, Grom Niewirków, Nord Wysokie, Sparta Łabunie, KS Hetman Zamość, Ostoja Skierbieszów, Roztocze Szczebrzeszyn, AMSPN Hetman Zamość (od 2010).
Osiągnięcia: awanse z AMSPN Hetmanem do klasy okręgowej (2011), czwartej ligi (2012), trzeciej ligi (2013). Król strzelców klasy okręgowej (2012) i czwartej ligi (2013). „Piłkarz Roku 2012” w Plebiscycie „Kroniki Tygodnia”.

kronikatygodnia.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.