romek
sobota, 15 lutego 2014, 08:02

P r o f i l e / Adam WASILUK (Podlasie Biała Podlaska) w Orlętach Radzyń

Radzyński klub związał się kontraktem z pierwszym nowym zawodnikiem. Graczem Orląt został już oficjalnie bramkarz Adam Wasiluk, występujący dotychczas w Podlasiu Biała Podlaska. Następca Krzysztofa Stężały podpisał z „biało-zielonymi” półtoraroczną umowę

Adam Wasiluk urodził się w 1992 roku w Białej Podlaskiej. Przygodę z futbolem rozpoczął w szkółce TOP-54, po czym od sezonu 2010/11 bronił barw trzecioligowego Podlasia. Aż do jesieni obecnego sezonu golkiper był „pewniakiem” w składzie i jedną z wyróżniających się postaci w bialskim zespole. Warto dodać, że Wasiluk wielokrotnie próbował sił w wyższych ligach (przebywał na testach m.in. w GKS-ie Bełchatów, Widzewie Łódź, Radomiaku oraz Niemanie Grodno – drużynie białoruskiej ekstraklasy), zaś jeszcze kilka tygodni temu starał się o angaż w puławskiej Wiśle. Ciekawostką jest fakt, że w młodych latach Wasiluk występował także jako napastnik, a w ubiegłym sezonie zanotował nawet dwa trafienia dla czwartoligowych rezerw Podlasia w meczu z Orionem Niedrzwica.

Serdecznie witamy Adama w nowym klubie i życzymy mu samych sukcesów w barwach Orląt.

orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.