romek
czwartek, 13 lutego 2014, 10:30

Piłkarskie ABC / Aktualne „Przepisy Gry w Piłkę Nożną” – już do pobrania! – warto mieć bo wersji drukowanej nie bedzie…

Do pobrania jest już aktualna wersja Przepisów Gry w Piłkę Nożną. Jest to wydanie na sezon 2013/14 połączone wraz z Interpretacjami FIFA oraz Postanowieniami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kolegium Sędziów PZPN dodało też swoje konkluzje szkoleniowe, które sędziowie będą  stosować od rundy wiosennej.

Edycja ta nie zostanie wydana w wersji książkowej. PZPN planuje druk kolejnej wersji (edycja 2014/2015) wiosną, po przyjęciu przez International Board poprawek do obowiązującej obecnie wersji.

 
pzpn.pl / foto – experto24.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.