romek
czwartek, 13 lutego 2014, 17:58

P r o f i l e / Ściągawka dla głosujących (Plebiscyt Piłkarski Kroniki Tygodnia) – Tomasz Albingier

Duże zainteresowanie Czytelników naszym Plebiscytem bardzo nas cieszy. Jest dobrze, ale to nie oznacza, że nie może być lepiej. Żeby ułatwić Państwu wybór – prezentujemy naszych kandydatów. Dziś zamieszczamy krótkie sylwetki zawodników aspirujących do tytułu Piłkarza 2013 Roku

W plebiscytowej czternastce jest wielu zawodników doskonale znanych kibicom z Zamojszczyzny. Ostateczny kształt grupy piłkarzy aspirujących do głównego lauru ustaliliśmy przy wydatnej pomocy Czytelników. Dzięki nim w zestawie do głosowania mamy m.in. dwóch przedstawicieli AMSPN Hetmana Zamość, Tomasovii i Kryształu Werbkowice. Przy ustalaniu listy staraliśmy się zachować równowagę pomiędzy poszczególnymi powiatami.

Krótkie sylwetki kandydatów, które dziś zamieszczamy, mają dać Państwu materiał do przemyśleń i ułatwić wybór. W kolejnych tygodniach będziemy prezentować sylwetki trenerów i piłkarzy aspirujących do tytułu Odkrycia Roku. Nie zapomnimy również o drużynach, które w minionym roku wyróżniły się na naszym podwórku.

Zachęcamy wszystkich Państwa do głosowania. Oferujemy uczciwy układ – nagrody w zamian za kupony. Aby zyskać szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody tygodnia, należy wyciąć kupon, który co tydzień zamieszczamy na sportowych stronach „Kroniki Tygodnia” i poprawnie go wypełnić. Następnie kupon trzeba przynieść osobiście do naszej redakcji lub przysłać za pośrednictwem poczty na adres: ul. Moranda 4, 22-400 Zamość.

Nasi Czytelnicy, którym dopisało szczęście w losowaniu, otrzymali już książkę o tematyce piłkarskiej, torbę sportową i oficjalną piłkę zbliżających się mistrzostw świata. W tym tygodniu powody do radości ma pani Halina Wojtowicz z Różańca.

Zwyciężczyni jest wierną sympatyczką Gromu Różaniec, lidera zamojskiej klasy okręgowej. W roli Piłkarza Roku widziałaby Arkadiusza KusiakaBogdan Antolakpowinien zostać Trenerem Roku, a Jakub Grasza – Odkryciem Roku.

W nagrodę za aktywność pani Halina otrzyma piłkę Brazuca, ufundowaną przez firmę Adidas. Patronem kolejnego wydania będzie zamojski sklep sportowy Fabryka Futbolu. Jeden z Czytelników dostanie markową koszulkę piłkarską.

Podsumowanie głosowania odbędzie się 28 lutego w Klubie Batalionowym w Zamościu. Uroczystą Galę Piłkarską zorganizujemy wspólnie z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej.

SYLWETKI PIŁKARZY

Tomasz Albingier
Aktualny klub:
 Roztocze Szczebrzeszyn.
Data urodzenia: 14.01.1982.
Wzrost/waga: 182/78.
Pozycja na boisku: napastnik.
Dotychczasowa kariera: AMSPN Hetman Zamość, Hetman Zamość, Odra Wodzisław, Polonia Przemyśl, Olender Sól, Roztocze (od 2011 roku).

Osiągnięcia: siedem występów w ekstraklasie w barwach Odry, awans do trzeciej ligi z Olendrem (2010).

kronikatygodnia.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.