romek
czwartek, 13 lutego 2014, 18:21

P r o f i l e / Emil WITKOWSKI (Start Krasnystaw) ponownie na boisku…

Rocznik 1990. Napastnik. Wychowanek UKS Jedynka Krasnystaw. Później zawodnik  Startu Krasnystaw. 

Był w  kadrze Polski U-16 Michała Globisza, najlepszy piłkarz Ligi Juniorów Młodszych w 2005 roku w barwach UKS Jedynka (3:2 w finale z Górnikiem Łęczna). Mistrz Polski z kadrą Lubelszczyzny w Pucharze im. Wacława Kuchara w 2004 roku.

Szybki,  trudny do upilnowania, świetnie drybluje i podaje. Należał do skrzydłowych, którzy potrafią zamęczyć rywali ciągłym bieganiem, nawet pozornie bez sensu…  Swego czasu był na testach w Amice Wronki. Przez ostatnie sezony nie grał ze względu na naukę.

W sparingowym meczu z Ruchem Izbica (8:2) strzelił bramkę. Trener Startu Krasnystaw Sławomir Kosior  i kibice w Krasnymstawie liczą na Emila Witkowskiego podczas wiosennej rundy V ligi chełmskiej.

Syn Tomasza Witkowskiego, czołowego  piłkarza Startu Krasnystaw i Chełmianki Chełm w latach 80-tych.

rd

 


Komentarze do 'P r o f i l e / Emil WITKOWSKI (Start Krasnystaw) ponownie na boisku…' (2)
  • start5 lat temu Bezpośredni link

    Emsi kibice bardzo się cieszą z Twojego powrotu. Wiemy że pomożesz Startowi w awansie. Namów jeszcze Biela i wtedy będzie jeszcze lepiej.

  • ajj5 lat temu Bezpośredni link

    Emil dawaj do Żółkiewki!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.