romek
czwartek, 13 lutego 2014, 14:07

Michał Kaleniec w składzie LZS Krężnica, lidera B-klasy…

W meczu ze Sławinem Lublin (0:2), w składzie LZS Krężnica Jara znaleźli się dwaj nowi piłkarze. Ściślej jeden całkiem nowy i jeden nowy – stary.

Pierwszy z nich to Michał Kaleniec. Urodzony w 1996 roku pomocnik w przeszłości był zawodnikiem Widoku Lublin oraz KS Lublin.

Drugiego – Adrian Kobielarza – mogą kojarzyć osoby śledzące od lat wyniki naszego zespołu. Urodzony w 1985 napastnik przed kilkoma laty przybył do Krężnicy z Aveniru Jabłonna. Z czasem rosły zawodnik zaczął tracić miejsce w podstawowym składzie i w trakcie sezonu 2011/12 postanowił wrócić do dawnego klubu. Teraz możliwy jest jego transfer do Krężnicy

Dodam jeszcze, że na pierwszych zajęciach był obecny Kamil Siuśko. Urodzony w 1995 roku pomocnik/napastnik to kolejny, obok Kobielarza były piłkarz Krężnicy, który może do nas dołączyć w tej rundzie. Siuśko grał w Krężnicy w rundzie jesiennej sezonu 2011/12 i pokazał się wtedy z dobrej strony. Będąc najmłodszym piłkarzem zespołu był w rundzie jesiennej najlepszym strzelcem drużyny a na koniec sezonu ustąpił tylko Dariuszowi Wojciechowskiemu.

lzskreznica.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.