romek
środa, 12 lutego 2014, 08:47

V liga / Sokół Konopnica zaprasza na testy…

Zarząd i szkoleniowcy klubu V ligi lubelskiej zapraszają na testy wszystkich chętnych, którzy chcą się sprawdzić w rozgrywkach ligowych. Ambitny klub rozwija się z roku nad rok – wzbogacając bazę treningową i szkoląc coraz więcej młodzoeży.

Jak wiemy, swoje mecze rozgrywa obok lotniska w Radawcu. Bliskość Lublina to dodatkowy atut… Trenerem jest Dominik Malessa, którego starszym kibicom nie ma potrzeby przedstawiać bliżej – wystarczy w naszej wyszukiwarce wpisać nazwisko.

Aktualne informacje o treningach / sparingach zawsze w kalendarium i aktualnościach

Kontakt telefoniczny dla zainteresowanych zawodników: 512 467

rd / Tytułem informacji dla najmłodszych – Dominik Malessa swego czasu zagrał przeciwko asom Realu Madryt. Na zdjeciu z legendą klubu Raulem.


Komentarze do 'V liga / Sokół Konopnica zaprasza na testy…' (3)
 • piła nozna5 lat temu Bezpośredni link

  Będzie kasa będą i zawodnicy a za darmo kto Wam tam przyjdzie i ta łąka koło lotniska to nie nazywajmy tego boiskiem , kto na to zezwolił aby bez trybun ,ogrodzenia i na kretowisku itp grano w okręgówce.
  Byłem jak Sokół grał z Kockiem to szczere pole i nic więcej zawodnicy sami mówili, że doły i nierówności,że strach.
  Zróbcie porządne boisko bo jak te dzieciaki wasze tam grają to niewyobrażalne.

  Pozdro
  Adaś

 • ja5 lat temu Bezpośredni link

  ja bym sie chętnie sprawdził obecnie jestem w zespole z okregówki ale nie gram tyle ile bym oczekiwał .
  tylko wiadomo za ile?

 • ja5 lat temu Bezpośredni link

  wnioskuje ze kolega Adaś z Kocka? Grałem tam dawno bo z 8 lat temu i w tamtych czasach to było najgorsze kartoflisko w lidze okręgowej, ale teraz co szydzimy w internecie, bo wolno? bo wyremontowali wasze? czy ewentualnie tłumaczymy wynik drużyny?
  Może teraz jak macie nową płytę to jakiś junior wypasiony od was wypłynie!

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.