romek
środa, 12 lutego 2014, 10:55

Łada Biłgoraj / SZWEJKO odjechał…

Niestety już oficjalnie możemy potwierdzić, że w rundzie wiosennej nie zobaczymy w barwach Łady Bartłomieja Łokaja. Popularny Szwejko wyjechał za granicę.

Problem wyjazdów zawodników jest zmorą dla szkoleniowców we wszystkich niższych ligach naszego kraju. Jest on tym bardziej uciążliwy, jeśli traci się zawodnika, który w oczach kibiców i przeróżnych ekspertów był najjaśniejszą postacią naszej drużyny w ostatnim roku. Takie właśnie opinię nie od dziś krążyły o Łokaju w biłgorajskim środowisku.

Samego zainteresowanego zapytaliśmy, czy jest możliwość żeby jednak przed startem rundy wiosennej wrócił do Biłgoraja?
– Nic nie wskazuję na to żebym w najbliższym czasie wrócił do naszego miasta. Najbardziej realny termin to dopiero połowa maja. Mam możliwość zostania tu na stałe i ściągnięcia do siebie dziewczyny. Nie ukrywam, że będę starał się to wkrótce uczynić.

A czy obecnie masz możliwość odbycia indywidualnego treningu?
– Na razie nie mam tutaj takich możliwości. Dopiero ze wszystkim się zapoznaję i po prostu nie ma nawet czasu, by o czymś takim pomyśleć. Każdy z nas wie, że piłka nożna to tylko dodatek. Obecnie skupiam się na swoich obowiązkach i nauce języka, ale może wkrótce postaram się zrobić coś w utrzymaniu sportowej dyspozycji.

Jaki czynnik zdecydował o wyjeździe?
– Nie ma co ukrywać, że pieniądze. Wreszcie pojawiła się okazja, żeby jakąś minimalną sumkę odłożyć na swoje potrzeby. To na swój sposób bardzo boli, że jako młodzi ludzie musimy szukać swojego miejsca poza granicami kraju. Przy okazji na łamach serwisu chciałbym pozdrowić wszystkich kiboli Łady!

My jako redakcja życzymy Bartkowi wszystkiego dobrego i czekamy na powrót do kraju!

ladabilgoraj.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.