romek
niedziela, 9 lutego 2014, 20:26

Nowa Wieś zdobyła Puchar Wójta Gminy Stary Zamość…

9 lutego 2014 roku w hali sportowej Gimnazjum w Starym Zamościu 8 drużyn z miejscowości: Krasne, Majdan Sitaniecki, Podstary Zamość, Chomęciska Małe, Chomęciska Duże, Wierzba, Nowa Wieś i Udrycze, wzięło udział w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość.

W finale zwyciężyła drużyna Nowej Wsi pokonując Krasne 3:0. W meczu o III miejsce Podstary Zamość pokonał Wierzbę 2:0. Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego puchary, medale, dyplomy i piłki. Natomiast pozostałe drużyny dyplomy i piłki. Nagrodzono także statuetkami i dyplomami najlepszego bramkarza, którym został zawodnik z Krasnego Mateusz Bojar, najlepszego zawodnika w osobie Arkadiusza Rybaka z Podstarego Zamościa , oraz najlepszego strzelca, którym został strzelec 8 bramek zawodnik z Nowej Wsi Jarosław Goch.

Turniejowe mecze sędziowali Panowie Andrzej Swacha i Krzysztof Fidor.

Zwycięska drużyna z Nowej Wsi zagrała w składzie: Patryk Goch, Jarosław Goch, Grzegorz Goch, Leszek Podskarbi, Bartek Podskarbi, Karol Soboń i Paweł Sokoliński.

 fot. i oprac. Elżbieta CzarnyDodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.