romek
czwartek, 6 lutego 2014, 07:49

BLKS Granit Bychawa wraca do treningów…

Treningi seniorów i Granitu II w lutym będą odbywały się w każdy poniedziałek na hali przy ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego, w każdy wtorek na siłowni „K&D Fitness Club”, natomiast w czwartki na hali przy ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego, w piątki na sali przy Szkole Podstawowej w Bychawie

Pierwszy trening odbył się 3 lutego w hali przy ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie.

Oto, co po treningu na gorąco powiedział trener pierwszego społu:

Uciekły nam dwa tygodnie okresu przygotowawczego, w których  zespół miał pracować nad siłą i wytrzymałością. Nic na to już  nie poradzimy. Do formy będziemy się starać dojść poprzez  mecze sparingowe. Najbliższy zaplanowany odbędzie się 16 lutego z Unią Wilkołaz, kolejny 22 lutego z KS Ciecierzyn – informuje trener Wojciech Dąbała.

Zależy nam na odmłodzeniu zespołu. Mamy kilku bardzo  ciekawych juniorów, których będziemy chcieli włączyć do  zespołu. Naszym celem jest jak najlepsze zgranie zawodników,  których mamy do dyspozycji – dodaje trener Wojciech Dąbała.

Dobą wiadomością dla zespołu jest powrót po kontuzji Krystiana         Sobkowicza i Wojciecha Szaconia. Poza treningami pozostaje nadal Marek Pachulec.

Ruchy kadrowe

Karol Lewczuk wraca z wypożyczenia do Avii Świdnik. Jakub Szymala jest w kręgu zainteresowania kilku klubów z wyższych klas rozgrywkowych.

Jacek Ozimiek / blksgranit.futbolowo.pl

 


Komentarze do 'BLKS Granit Bychawa wraca do treningów…' (2)
 • kks5 lat temu Bezpośredni link

  Czarni Dęblin 4-2 (3-0) Powiślak Końskowola

  Bramki dla Czarnych : Siwek ,Adamski ,Frączek , Próchniak

 • Anonim5 lat temu Bezpośredni link

  Szkoda fajny zespol sie w bychawie rozpierniczył. KAsa

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.